Pugs


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Το μόνο κοινό που έχουν είναι η αγάπη που έχω και για τα δύο για το συναίσθημα που μου προσφέρουν! Και μη βιαστεί κανείς να με κατηγορήσει τι συναίσθημα μπορεί να σου προσφέρει ένα υλικό πραγμα γιατί θα ανοίξουμε μεγάλη κουβέντα και δεν είναι επί του παρόντος, ειδικά στο φόρουμ αυτό...
στην Μπετυ αναφερομουν οχι σε εσενα και πιο πολυ με δοση χιουμορ! :)
κι εγω δενομαι με υλικα πραγματα...εδω τους μιλαω κι ολας! :p
 


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
στην Μπετυ αναφερομουν οχι σε εσενα και πιο πολυ με δοση χιουμορ! :)
κι εγω δενομαι με υλικα πραγματα...εδω τους μιλαω κι ολας! :p
Don't worry Scarlett, γενικά απάντησα! Εγώ έχω δώσει και όνομα στο αυτοκίνητο που λες. S > Sakis και το πήγαμε και πάρα πέρα με το Corsa, το βγάλαμε Κάτια, χαχαχα...

Υ.Γ. δεν παρεξηγώ ποτέ εγώ, ειδικά σε ένα φόρουμ via ενός απρόσωπου πληκτρολογίου... Και για το λόγο αυτό πάντα επιδιώκω να γνωρίζω κάποια στιγμή από κοντά τους συμφουρίτες μου!
 
Last edited:




dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Δε συνδεω το αυτοκινιτο με το σκυλο απλα με τ δημητρη εχουμε 2 ιδιες αδυναμιες.αυτο ειπα
Ωραίες αδυναμίες! Έχεις pug Μπέτυ?

Είμαι περίεργος, υπάρχει άλλο μέλος του φόρουμ εδώ στην Αθήνα με pug? Πολύ θα ήθελα να φέρω σε επαφή τη Salve με ένα pugάκι να δω αντιδράσεις...
 




dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
ναι εχω αρσενικο παγκ μαυρο 1 ετους.εσενα ποσο ειναι?
Είναι 5 μηνών τώρα και 7,5 κιλά η μικρή μας! Μέχρις στιγμής είσαι η μοναδική εντός Αττικής εδώ από το φόρουμ απόσο ξέρω με pug. Πρέπει να κανονιστεί παγκοσυνάντηση! :)
 
Last edited:


ΜΠΕΤΥ

Well-Known Member
6 Οκτωβρίου 2011
56
0
ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Είναι 5 μηνών τώρα και 7,5 κιλά η μικρή μας! Μέχρις στιγμής είσαι η μοναδική εντός Αττικής εδώ από το φόρουμ απόσο ξέρω με pug. Πρέπει να κανονιστεί παγκοσυνάντηση! :)
ναι αμεεε θα χαρουμε πολυυυυυυ
 


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Γενικά κατεβαίνουμε Νέα Μάκρη, αφενός γιατί έχουμε φίλους στα μέρη σου και αφετέρου μας αρέσει πολύ η περιοχή! Δεν είναι τυχαίο ότι με τη γυναίκα μου παντρευτήκαμε στην Αγ. Κυριακή της Νέας Μάκρης! Αρα θα την κανονίσουμε την παγκοσυνάντηση οπωσδήποτε!
 


ΜΠΕΤΥ

Well-Known Member
6 Οκτωβρίου 2011
56
0
ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Γενικά κατεβαίνουμε Νέα Μάκρη, αφενός γιατί έχουμε φίλους στα μέρη σου και αφετέρου μας αρέσει πολύ η περιοχή! Δεν είναι τυχαίο ότι με τη γυναίκα μου παντρευτήκαμε στην Αγ. Κυριακή της Νέας Μάκρης! Αρα θα την κανονίσουμε την παγκοσυνάντηση οπωσδήποτε![/QUOTE

μενω ακριβως πανω απο την αγια κυριακη.χαχα.και εκει κανουμε τις καθημερινες μας βολτες φυσικα.
και γω θελω να τον δω με αλλο pug.θα χει πολυ πλακα.
 


xrysaref

New Member
19 Απριλίου 2014
1
0
51
Καλησπερα και απο εμενα και καλη ανάσταση! ! Εχω τον Οσκαρ μου 3 μηνες τωρα... ειναι 5 μηνων πανεξυπνος αλλα κάνει τα παντα για να βρει φαγητό με αδυναμια μόλις βλεπει σακούλα σκουπιδιών να λυσσαει να ψαξει μπας κ βρει κατι.. καναμε με τους γιους μου πολυ καλη επιλογη ρατσας.. το πηραμε απο πετ σοπ κ ειναι υγιεστατος κ αριστος..
 

Attachments



mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
xrysaref καλώς ήρθες στο φόρουμ.

Να χαίρεσαι τον Οσκαρ σου, αλλά πρέπει να μάθεις, ότι δεν παίρνουμε ποτέ σκύλο από pet shop και από γέννες ιδιωτών. Θα τα μάθεις αυτά τα πράγματα, σιγά-σιγά εδώ που ήρθες. Και ελπίζω ότι δεν σκέφτεσαι να τον ζευγαρώσεις ποτέ, για να σώσουμε εγκαίρως, έστω αυτό :(
 
  • Like
Reactions: dimitris_s2k


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Καλησπέρα, καλώς όρισες και καλή Ανάσταση. Να σου ζήσει το θεσπέσιο κουταβακι. Τα παγκ ειναι κορυφαίοι χαρακτήρες, αξιολατρευτα παιχνιδιάρικα, αστεία και ιδανικά για οικογένεια με παιδιά. Δειξε μόνο προσοχή στη δοσολογία του φαγητού γιατί έχουνε την τάση για παχυσαρκία. Εγω δεν πρόσεξα και ο δικός μου έγινε αφρατούλης , χρόνια παλεύουμε με τις δίαιτες. Προσπάθησε να μην κάνεις το ίδιο σφάλμα.
 


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Να σου ζήσει το παγκάκι σου! Όπως είπε και η Mareco δεν αποκτάμε ποτέ σκύλο από πετσοπ (γκουγκλαρε puppy mills και θα καταλάβεις γιατί) και από ιδιώτες!

Καλώς ήλθες και από εμένα λοιπόν! Έχω κι εγώ ένα παγκάκι 2.5 χρονών και θα χαρώ να σε βοηθήσω σε ότι χρειαστείς!
 
  • Like
Reactions: mareco


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3