Αστεία βίντεο


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
εμενα εχει αποθρασυνθει τόσο πολύ που αρχίζει τα κ@λοτρίβεται ακόμα και όταν ειμαι στο διπλανο δωματιο...και ενω απαγορευεται να ανεβαινει στο κρεβατι!

καταπληκτικο βιντεο!

μη με προκαλεις για το θράσος της δικιάς σου... εχω πολύ καλή μνημη!
 




betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Αυτό το άμσταφ απαγορεύεται να ανεβαίνει στο κρεβάτι....αλλά όταν λείπει το αφεντικό παίρνει το αίμα του πίσω!χαχαχαχαχα

[video=youtube;7D5bPLxU8U8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7D5bPLxU8U8#t=0[/video]
Aχαχαχαχαχχααχαχα! τώρα το είδα αυτό

σε στυλ 'σε ... μένα.. είπες ... κάτω...;;;.. σε ... μένα...!!! να... να... να..., και... έτσι... και την πλάτη... και την κοιλίτσα... και τα ... μούτρα ... που ... θα ... μου πεις ... εμένα.. κάτω!'
 
  • Like
Reactions: skylakos
















d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Αυτό θα πει προσωπικός γυμναστής.. Ε ρε μούσκουλα που θα κάνει η χελώνα.. Και στο αφεντικό του τέτοια καψώνια κάνει άραγε;
 




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
ε δεν ειμαστε καλα....
ψιλο γαζι μας δουλευουν οι γατες...

Όχι οι γάτες... Τα μαυρόγατα συγκεκριμένα! Όποιος δεν έχει ζήσει με ένα δεν πρόκειται να καταλάβει ποτέ για τι διαόλου κάλτσες πρόκεινται. :love:
 






gefil

Well-Known Member
18 Οκτωβρίου 2013
129
68
47
Nea Smirni
www.facebook.com
Το παρακάτω video δεν είναι καθόλου αστείο αλλά δεν έβρισκα ενότητα να το τοποθετήσω...
Δάκρυσα ειλικρινά μόλις το είδα.
Έχω ακούσει και έχω δει δεκάδες ιστορίες σχετικά με σκύλους και την απώλεια των αφεντικών τους.
Τον τρόπο που βιώνει την απώλεια αυτό το σκυλί, πρώτη φορά την συναντώ. Είναι συγκλονιστικός ο πόνος του. :-(
Μαθήματα μεγαλείου ψυχής...

(Θέλει ήχο)

 
  • Like
Reactions: marlei






Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Το παρακάτω video δεν είναι καθόλου αστείο αλλά δεν έβρισκα ενότητα να το τοποθετήσω...
Δάκρυσα ειλικρινά μόλις το είδα.
Έχω ακούσει και έχω δει δεκάδες ιστορίες σχετικά με σκύλους και την απώλεια των αφεντικών τους.
Τον τρόπο που βιώνει την απώλεια αυτό το σκυλί, πρώτη φορά την συναντώ. Είναι συγκλονιστικός ο πόνος του. :-(
Μαθήματα μεγαλείου ψυχής...

(Θέλει ήχο)

πω πωωωωωω κριμα:cry:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.807
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf