Καλησπέρα και απο εμενα


23 Απριλίου 2014
18
1
30
Το οτι ειπα οτι θελω σκυλο για εκθεση παει στο οτι δεν θελω ημιαιμο... Απο εκει και περα παω και για τρεξιμο αλλα προτιμω ποδηλατο
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
χαχα, οχι δεν ειναι τζοουκ, κι εγω ελεγα αντε μορε τα πατσαβουρακια σιγα μην κανουν ατζιλιτι...κι ομως το γιουτιουμπ με διεψευσε.
Κι εγώ ομολογώ ότι εκπλήσσομαι με την πρότασή σου :unsure:
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Διάβασε και για τα αμσταφ!Ειναι αθλητικά και προσαρμόζονται παντού(ακόμη και σε διαμέρισμα)με την απαραίτητη εκτόνωση,μεσαίο μέγεθος,το τρίχωμα δε θέλει ιδιαίτερη περιποίηση και κανουν για οποιοδήποτε άθλημα και για εκθέσεις!Το μονο που θα πρεπει να προσέξεις ειναι να κοινωνικοποιήθει απο μικρό σωστά με αλλα ζώα...και θα εισαι μια χαρά!
 
  • Like
Reactions: Λαέρτης










23 Απριλίου 2014
18
1
30
Πω πω.. Πραγματικα πολύ ωραία σκυλιά! Έχουν καταπληκτικό χαρακτήρα! Όμως υπάρχει ένα πρόβλημα... Προσωπικά δεν μπορώ να τα ξεχωρίσω από τα Πιτμπουλ... Τουλάχιστον από φωτογραφίες..
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Τα αμσταφ εχουν μονο μαύρη μύτη και ματια και ειναι σταθεροποιημένη φυλη(ύψος και βάρος) ενώ πιτ μπορεις να βρεις όλα τα μεγέθη και χρώματα...δε θεωρούνται σταθεροποιημένη φυλη.Το οτι μοιάζουν εμφανισιακα δεν ειναι κατι αρνητικό...εκτός και αν δε σε τραβάνε..
 


23 Απριλίου 2014
18
1
30
Μμμ δεν ξερω μου αρεσε ο χαρακτηρα ροτς αλλα δεν μου καναν κλικ... Μπορει να τα ερωτευτω αν γνωρισω κανενα απο κοντα
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.794
Μέλη
19.921
Νεότερο μέλος
Αργυρώ Π