Uther Real Corte De Las Arcanas








vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
και ενώ αυτό ειναι το πρώτο θέμα που διαβάζω από τότε που επεσε το φόρο (εγινε χαμός και δεν κατάλαβα τιπτα! )...

και ενώ διαβάζω το θέμα του πολύ αγαπητού μου σίρκου με όλο και μεγαλύτερη σύγχυση, και όλο και μπερδεύομαι και πάει λέγοντας....

έρχεται η κάσι με το 'πομέρι' της και μου βγαίνει το τσάι απ τη μύτη από τα γέλια

σίρκο, το σκυλί σου ειναι μια οπτασία αγαπητέ μου :)
 
  • Like
Reactions: vagelis_ras


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
σιρκος ωραιες οι φωτο με τον ουθερ... μπραβο σου...
φυσικα παιζει ρολο και τ αμοντελα που ποζαρουν!
η αληθεια ειναι τωρα.. οταν διαβασα κι εγω βιαστικα το μυνημα του αντμιν νιμιζα οτι αναφεροταν στο τρολ που ειχε εμφανιστει εκεινες τις ωρες παρα στα σταθερα γνωστα μελη...
λες να εκνα κι εγω λαικ?
 
  • Like
Reactions: arrigo_corso


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
take it or leave it....
Σε γενικές γραμμές θα μπορούσα να συμφωνήσω μαζί σου. Φυσικά η διαχείριση έχει δικαίωμα να κάνει ότι θέλει αλίμονο αν ήταν διαφορετικά....βασικά δεν θα μπορούσε να είναι διαφορετικά. Αυτό δεν αναιρεί το δικαίωμα να πει κάποιος την γνώμη του για κάτι. Επίσης για κάποιους εδώ και ίσως περισσότερο για τα πιο παλιά μέλη το φόρουμ ήταν αν θέλεις η πλατφόρμα πάνω στην οποία χτίστηκαν φιλίες, έγιναν κουβέντες, μάθαμε πάρα πολλά πράγματα για τα σκυλιά, βγήκαμε βόλτες, κάναμε χαβαλέ, γνωρίσαμε ανθρώπους γενικά έχει και μια άλλη διάσταση η οποία δεν μπορεί να διαγραφεί έτσι απλά ....και να φύγεις. Αν θες κάποια στιγμή ....φτάνει ίσως να το βλέπεις και σαν χώρο δικό σου και να θες να τον βοηθήσεις, να συμμετέχεις κλπ. Μπορεί όλοι μας να γράφουμε εδώ ανώνυμα ή σχεδόν ανώνυμα αλλά πολλοί γνωριζόμαστε μεταξύ μας. Οπότε δεν είναι όλα άσπρο - μαύρο :)
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ενας χρόνος κιόλας?!

Να τον χαίρεσαι τον ασπρουλιάρη και πάντα να σε γεμίζει χαρά με τις επιτυχίες του και την τρέλα του!
 
  • Like
Reactions: Sirkos






tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
φτου φτου και ο ουθερ ειναι υπεροχος.
να τον χαιρεσαι για πολλα πολλα χρονια ακομα και να τον καμαρωνεις.
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Να περνάτε πάντα καλά!
Η φωτογραφία γιατί έχει άσπρο γύρω-γύρω?
Ευχαριστουμε !!
Εννοειται για να ειναι ασορτι το γηπεδο με τον ουθερ !!
γιατί ειναι ήδη μια ανάμνηση

που ειστε εκει σιρκ; δώσατε καμιά εξέταση;
Μια επιδειξη υπακοης στον βολο :)
 


















Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3