Γνώμες για ράτσα αδέσποτου φίλου


Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
φατσονι τρελο ο μικρος, και αν κρινω απο τα πατουσια του θα ερασει τα 25κιλα, κοντα στα 30 τον κοβω! να σου ζησει και να περνατε ομορφα!
 




django.

Well-Known Member
6 Απριλίου 2014
210
480
είναι τρελή φάτσα!! πολύ όμορφο!!

δεν νομίζω οτι μοιάζει με κυνηγόσκυλο (ελληνικό ιχνηλάτη)
αυτή είναι η γνώμη μου, ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις όμως σίγουρα..
 


spyv

Well-Known Member
8 Αυγούστου 2011
2.557
5.970
Πειραιάς
trifvag, δε νομιζω πως εχει κανενα νοημα η αναζητηση της φυλης του...

ειναι ενα ημιαιμο με μαυρο- καφε χρωμα.
η διχρωμια παρουσιαζεται σε συγκεκριμενα σημεια στο σωμα του σκυλου και αυτο ειναι που παραπλανει.
 


d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Είναι ένα πολύαιμο του Ελληνικού χώρου.. Με κοινή λογική να το δει κανείς, θα έχει και κάτι από τα μαυροπύρινα που έχουν κυκλοφορήσει ως διαδεδομένες ράτσες στην Ελλάδα. Αυτά είναι κυρίως τα Ροτβάιλερ, τα Ντόπερμαν, άντε και τα Μίνι Πίντσερ. Μόνο ένα τεστ DNA θα ικανοποιήσει σχετικά αξιόπιστα την περιέργειά σου, αλλά σίγουρα κοστίζει και δε νομίζω ότι διατίθεσαι για κάτι τέτοιο. Κράτησέ του καλύτερα τα χρήματα για καμία παραπάνω λιχουδιά ή για κανένα παιχνίδι που θα απασχολεί δημιουργικά το δικό του μυαλό.;)
 
  • Like
Reactions: betty coltrane


trifvag

Member
28 Μαϊου 2014
15
9
34
ο μόνος λόγος που ρωτάω για το τι σας μοιάζει είναι για να ξέρω πάνω κάτω το μέγεθος που θα πάρει , ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις ! είναι πολύ παιχνιδιάρης και έξυπνος και περνάμε τέλεια ! με ακολουθεί όπου και αν πάω ακόμα και αν κοιμάται με το που ακούσει θόρυβο σηκώνεται και έρχεται :D
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf