Κανισακι Αντον(Τοννι)


annatonni

Well-Known Member
11 Μαϊου 2015
50
22
54
Γεια σας!
Ειμαι 2,5 μηνων ένα χαρουμενο ζωηρο σκυλακι τοι
Μου αρεσει να παιζω, να δαγκώνω αλλα πιο πολύ από όλα μου αρεσει η αγκαλιτσα της ,,μαμας,, μου!
Το βραδύ όταν η ,,μαμα,, ξαπλωσει παω σιγα σιγα και κλεβω την παντόφλα η καλτσουλα της.....ξερω δεν είναι σωστο, αλλα δεν μπορω να κοιμηθώ αν δεν εχω την μυρωδιά της. Με αγαπάει και την αγαπαω πολύ πολύ
Ευχομαι όλα τα σκυλάκια και τα ζωάκια του κόσμου να είναι ευτυχισμένα όπως και εγω είμαι και οι καλοι ιδιοκτήτες τους να είναι καλα παντα!
 

Attachments











l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Κουκλάκι!! Να το χαίρεσαι το μουσουδάκι σου.
 




annatonni

Well-Known Member
11 Μαϊου 2015
50
22
54
Πολύ όμορφο το βερυκοκάκι σου!!!! Toy? Απο Ελλάδα?
Σε ευχαριστω! Οι γονεις του είναι από την Ρωσσια.Μια γνωστη μου ρωσιδα (και εγω ρωσιδα ειμαι) μου τον πουλησε σε καλη τιμη ( η αληθεια είναι ότι δεν είχαμε τα 1.000 ευρο που ζητησαν στο εκτροφειο) Και αν δεν είχαμε πρόβλημα αλλεργιας στην οικογενοια θα επερνα ένα αδεσποτακι ,είναι τοσο πολλα δυστοιχως εδώ στο Μεσολογγι ,ο Δημος πηρε τα λεφτα απο την ΕΕ για τις στηρωσεις αλλα μονο στηρωσεις δεν εκανε :mad:
 
  • Like
Reactions: ioanna a


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Σε ευχαριστω! Οι γονεις του είναι από την Ρωσσια.Μια γνωστη μου ρωσιδα (και εγω ρωσιδα ειμαι) μου τον πουλησε σε καλη τιμη ( η αληθεια είναι ότι δεν είχαμε τα 1.000 ευρο που ζητησαν στο εκτροφειο) Και αν δεν είχαμε πρόβλημα αλλεργιας στην οικογενοια θα επερνα ένα αδεσποτακι ,είναι τοσο πολλα δυστοιχως εδώ στο Μεσολογγι ,ο Δημος πηρε τα λεφτα απο την ΕΕ για τις στηρωσεις αλλα μονο στηρωσεις δεν εκανε :mad:
Έτσι κι αλλιώς..κι απ ότι καταλαβαίνω, σα να έχεις πάρει αδεσποτάκι είναι, μόνο που πλήρωσες κι όλας (y)
 
  • Like
Reactions: annatonni and Serge


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Ακούγονται διάφορα για τους τρόπους που διαχειρίζονται οι δήμοι τα χρήματα που παίρνουν για τα αδέσποτα....

Οσο για το τρόπο απόκτησης... τα ξέρεις ήδη :) Ελπίζω τουλάχιστον να εχει pedigree εφόσον οι γονείς ειναι εκτροφικοί....
 
  • Like
Reactions: annatonni


annatonni

Well-Known Member
11 Μαϊου 2015
50
22
54
ναι θα το στηρωσουμε τον κουκλο ετσι κι αλλιως ,οποτε ....
Τωρα είναι 2,5 μηνων και ,,καβαλαει ,,τα παιχνίδια του!!!!!είναι φυσιολογικο σε αυτή την ηλικια?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf