Ενημέρωση μελών


vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Μήπως θα έπρεπε πέρα από τις αναρτήσεις στο facebook να αναφέρεται πως το forum επαναλειτουργεί; Δεν ξέρω αν έχει ήδη γίνει.
Εγώ τυχαία το έμαθα, δεν έμπαινα πλέον να τσεκάρω, και μετά από ερώτησή μου μέσω facebook στον admin.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.877
Που να αναφέρεται;
Αν εννοείς στο fb, έχουν γίνει κανά-δυό σχετικές δημοσιεύσεις.
Κι εγώ τυχαία τις είδα βέβαια και βασικά από τους φίλους το πληροφορήθηκα, αλλά έχουν γίνει.
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Μήπως θα έπρεπε πέρα από τις αναρτήσεις στο facebook να αναφέρεται πως το forum επαναλειτουργεί; Δεν ξέρω αν έχει ήδη γίνει.
Εγώ τυχαία το έμαθα, δεν έμπαινα πλέον να τσεκάρω, και μετά από ερώτησή μου μέσω facebook στον admin.
Και στο fb έχουν γίνει, και e-mails στέλνονται σταδιακά στα εγγεγραμμένα μέλη που ενημερώνονται ότι το φόρουμ είναι και πάλι ανοιχτο έχοντας παράλληλα και λινκ . Εμένα μου ήρθε 2 φορές τέτοιο mail σε διάστημα 10 ημερών. Φαντάζομαι ότι αν όχι άμεσα και ταυτόχρονα, σταδιακά θα ενημερωθούν όλοι.
 


vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Δεν το είχα δει παιδιά, χαμπάρι δεν είχα πάρει. Το link μου ήρθε μετά αφού είχα ρωτήσει αρκετές φορές. Άντε, να μαζεύεται κόσμος.
 


D

Deleted member 14614

Guest
Ευτυχώς που με ειδοποίησε μέλος του forum, γιατί είχα αλλάξει και διεύθυνση e-mail και δεν είχα ιδέα!
Καλή μας αρχή ξανά, χωρίς απρόοπτα αυτή τη φορά!
 


manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Στην αρχικη σελιδα του φόρουμ (σε mobile εκδοση) όταν πατήσεις το εικονίδιο με τα τετραγωνάκια (πανω αριστερά) που σου βγάζει τις ενότητες του φόρουμ, γράφει ακόμα κλειστό.
Μήπως θα έπρεπε να διορθωθεί;
 


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Το "ΚΛΕΙΣΤΟ" που έχει σε αυτό το σημείο η mobile έκδοση δεν αναφέρεται στο forum, αλλά στο συγκεκριμένο μενού που εκείνη την στιγμή είναι "ΑΝΟΙΧΤΟ" και αν πατήσεις το "ΚΛΕΙΣΤΟ" θα κλείσει.

Εξάλλου, σε αυτό το μενού υπάρχουν και οι κατηγορίες άρθρων της ιστοσελίδας, η Gallery και τα στοιχεία επικοινωνίας.

Ευχαριστούμε πολύ!