περί κομμωτικής σκυλων


alfa5699

New Member
31 Ιουλίου 2015
2
0
42
Καλησπέρα σε όλους εδω μέσα .

ονομάζωμαι παναγιώτης ,
μενω στην περιοχη της πεύκης , και ενδιαφερωμαι εαν υπάρχει κάποιος που να κουρέυει σκυλους στην ευρύτερη περιοχή των αθηνών ώστε να μπορέσουμε να παω για βοηθος ωστε να μάθω κι εγω στο χώρο του, γιατι ενδιαφέρωμαι να ασκλήσω αυτο το επάγγελμα στο εξωτερικό που θα πάμε με την γυναίκα μου (Αμερική) στο άμεσο μελον.

έψαξα στον ΟΑΕΔ και επειδοτείται η θέση του βοηθού , και άλλωστε μισθό δεν θέλω μονο να μάθω ωστε να στηριχτώ στα πόδια μου έξω και να έχουμε τουλάχιστον ένα μεροκάματο.


παρακαλώ όποιος μπορει ας επικοινωνίσει μαζί μου στο [email protected]

ευχαριστω για το χρονο σας.
πανος.
 


alfa5699

New Member
31 Ιουλίου 2015
2
0
42
παιδια σωβαρα τωρα... δεν υπαρχει κανεις που να ενδιαφερεται? ουτε με επιδοτηση υπαλοιλλου μεσω οαεδ?
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Για αυτό που ζητάς κανονικά πληρώνεις δίδακτρα, δεν σε πληρώνουν. Αν πάντως θέλεις να διαπιστώσεις αν κάποιος ενδιαφέρεται, θα πρέπει να τους βρεις και να τους ρωτήσεις έναν έναν. Δεν έχουν όλοι οι groomers λογαριασμό στο forum.
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Πραγματι! Ξέρω άτομο που ήθελε να μάθει, της είχαν προτείνει να διδαχθεί ως βοηθός δίπλα σε γκρουμερ με το διόλου ευκαταφρόνητο ποσό των 4.000 το εξάμηνο αν δεν κάνω λάθος και εντέλει έφυγε εξωτερικό να μάθει
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
...της είχαν προτείνει να διδαχθεί ως βοηθός δίπλα σε γκρουμερ με το διόλου ευκαταφρόνητο ποσό των 4.000 το εξάμηνο αν δεν κάνω λάθος και εντέλει έφυγε εξωτερικό να μάθει
Να πάω εγώ?:p
 
  • Like
Reactions: vek and ghelly












mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.650
19.883
Μα φυσικά, πληρώνεις για να μάθεις. Δεν σε πληρώνουν. Το ότι επιδοτεί τέτοια θέση ο ΟΑΕΔ, ειλικρινά με εκπλήσσει!
 
  • Like
Reactions: Orilis and johnk




Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
πάρε σβάρνα όλα τα γκρούμινγκ σαλόνς και ρώτα αν δέχεται κάποιος/α να σε πάρει βοηθό (χωρίς μισθό) για να μάθεις τη δουλειά. Απλά να σε έχει δίπλα του και να βλέπεις πως γίνεται.
 
  • Like
Reactions: LaCat


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf