Νεο μελος


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Βασικό χαρακτηριστικό του Dogo Argentino!
Πρόσεχε σαγόνια, μύτες γιατί χοροπηδάνε κιόλας...:)
Ετσι ακριβως...αυτες οι αγκαλιες... :rolleyes:

Να τον χαιρεσαι τον ομορφο και οτι σου πε το mareco... κρατα μικρο καλαθι προς το παρον.. ειναι τοσο χαρουμενος που καποιος νοιαστηκε και τον φροντιζει που και τουμπες θα κανει τωρα για σενα :)
 
  • Like
Reactions: giorgiok and mareco






giorgiok

Well-Known Member
27 Μαϊου 2015
87
40
41
Απιθανος ειναι...να τον χαιρεσαι...
Τον εκανες μπανιο;; φαινεται πιο.....ασπρος!!! :p
Όχι ακόμα να περάσουν δύο μέρες από την αμπουλα μας ειπε ο γιατρός
 


giorgiok

Well-Known Member
27 Μαϊου 2015
87
40
41
Καλησπερα σε ολους επανερχομαι για τον Αρη η συμβιωση μας ειναι τελεια και ετοιμαζομαστε για το νεο μας σπιτι.Τον ταιζω ξηρα τροφη την Farmina Top Breed το θεμα μας ειναι οτι κανει πολλα κοπρανα και μυριζουν και παρα πολυ.Θελω γνωμες για καποια αλλη τροφη οχι ακριβη πολυ .Δεν εχει καποιο αλλο θεμα για την τροφη αφου στο τελος θα φαει και μενα απο ορεξη οτι και να του δωσεις το ξεπαστρευει!! :)
 








giorgiok

Well-Known Member
27 Μαϊου 2015
87
40
41
ευχαριστω πολυ ηδη ετοιμαζομαστε για το νεο μας σπιτι αφου θα ακολουθησω τις συμβουλες των υπολοιπων και θα παω σε μονοκατοικια να μεινουμε μαζι ωστε να μην μενει και αυτος και εγω μονοι μας με μεγαλη αυλη και ενα δωματιο δικο του!!
 


*Kiara*

Well-Known Member
12 Μαϊου 2015
475
698
Αθήνα
Με το καλό στο καινούριο σας σπίτι εύχομαι! Να τον χαίρεσαι και να σε χαίρεται! Φωτογραφίες θέλουμε :)
Από οικονομικές και καλές τροφές, κοίταξε και την brit care που μου ήρθε τώρα στο μυαλό
 
  • Like
Reactions: giorgiok


giorgiok

Well-Known Member
27 Μαϊου 2015
87
40
41
Με το καλό στο καινούριο σας σπίτι εύχομαι! Να τον χαίρεσαι και να σε χαίρεται! Φωτογραφίες θέλουμε :)
Από οικονομικές και καλές τροφές, κοίταξε και την brit care που μου ήρθε τώρα στο μυαλό
brit care lamb and rice large breed 12kg μαλλον εννοεις αλλα δεν την πολυβρισκωβ απο οτι εψαξα
 


*Kiara*

Well-Known Member
12 Μαϊου 2015
475
698
Αθήνα
Ναι, δεν την έχουν παντού.. Σε ποιά περιοχή είσαι μήπως γνωρίζει κάποιο μέλος που να τη βρεις;
Αν θέλεις πες μας και πόσα χρήματα περίπου θέλεις να διαθέσεις για να σου προτείνουμε κ άλλες τροφές
 


giorgiok

Well-Known Member
27 Μαϊου 2015
87
40
41
βολο μενω.την farmina την αγοραζω 40ε τα 20 κιλα ε καπου εκει γυρω υπολογιζω αν και φθηνοτερη θα επιθυμουσα αφου ο Αρης τρωει πολυ !
 


*Kiara*

Well-Known Member
12 Μαϊου 2015
475
698
Αθήνα
Νομίζω η farmina είναι απ τις πιο οικονομικές, δύσκολο να πέσεις παρακάτω...
Κοίτα και τη bewi dog αν θέλεις.
 


giorgiok

Well-Known Member
27 Μαϊου 2015
87
40
41
Νομίζω η farmina είναι απ τις πιο οικονομικές, δύσκολο να πέσεις παρακάτω...
Κοίτα και τη bewi dog αν θέλεις.
η farmina πηγε 44 με τις αυξησεις μολις μου ειπε ο κτηνιατρος το θεμα να βρω καποια εφαμιλλη με πρωτο συστατικο κρεας και σε λιγο καλυτερη τιμη
 


giorgiok

Well-Known Member
27 Μαϊου 2015
87
40
41
Η συγκατοικηση με τον Αρη συνεχιζεται στο νεο μας σπιτι με κανονικους ρυθμουςτο προβλημα μας ειναι ενα...Στην αυλη γαυγιζει στους παντες που πλησιαζουν το σπιτι μηχανακια ποδηλατα πεζους παιδια στους παντες με ενα γαυγισμα που τρομαζει !!Γνωριζω οτι εχει εκπαιδευτει για φυλαξη αλλα αυτο ειναι αλλο πραγμα..Αναγκαστικα με το ζορι να τον βαζω μεσα στο σπιτι το βραδυ να κοιμαται αλλα με το ζορι εντελως και αυτος καθεται πιοσ απο την πορτα μονιμα!Μεσα στο σπιτι δεν γαυγιζει ποτε μα ποτε αλλα τις πρωτες δυο μερες κατουρησε το βραδυ μια στην πορτα μια στην κουζινα..Ξερω οτι φυλαει αλλα κανενας τροπος να μειωσω το γαυγισμα???
 




giorgiok

Well-Known Member
27 Μαϊου 2015
87
40
41
Κάνατε εξετάσεις για ερλίχεια και καλαζαρ?

Να σου ζήσει! :)
Κάνατε εξετάσεις για ερλίχεια και καλαζαρ?

Να σου ζήσει! :)
Καναμε τα παντα απο εξετασεις ευτυχως ολες καθαρες χαιρει ακρας υγειας αν και παρατημενος υγιεστατος!!!