Ο σκύλος μου είναι ο καλύτερος :)


ntggl19

Member
20 Νοεμβρίου 2015
5
34
36
Θεσσαλονίκη
Είναι μια ατάκα που κάθε ιδιοκτήτης την έχει πει για τον σκύλο του και αν δεν την έχει πει σίγουρα την έχει σκεφτεί και η αλήθεια είναι ότι όλοι μας έχουμε δίκιο γιατί για τον καθένα ο σκύλος του είναι ο "καλύτερος".
Εγώ έχω ένα ημίαιμο 4,5 χρονών και όταν τον είχα πάρει μου είχαν πει ότι είναι διασταύρωση griffon με κάποιο άλλο που δεν θυμάμαι αλλά εμένα μου φέρνει πιο πολύ σε Labrador με chou chou, ακούω γνώμες :)

 




myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Περισσότερες πιθανότητες έχει να έχει δεινόσαυρο μέσα του παρά γκριφόν!!! Πολύ ωραίος, να σου ζήσει... Και by the way, έχεις δίκιο, όντως ο σκύλος μου είναι ο καλύτερος!! :ROFLMAO:;)
 










Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Γατάκια! Νομίζετε ότι είναι τα δικά σας γιατί δεν έχετε ζήσει τον δικό μου. Αν τον ζήσετε, θα δείτε ότι είναι, αντικειμενικά πάντα, και πάνω απ'ολα,ο καλυτεροτερότατος!
 
  • Like
Reactions: johnk






Yorkaddict

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2011
5.445
12.860
Aθήνα
Η μύτη και το ροζουλί χρώμα γύρω από τα μάτια υποδηλώνουν την ύπαρξη του Liver στο B locus.
Το μαύρο της ευμελανίνης μετατρέπεται σε μπορντοροδοκοκκινοροζουλοκαφέ.
Να και κάτι που ξέρουμε για τους γονείς του: και οι δύο έφεραν το υποτελές.
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Πρόσεχε τι λες και κυκλοφορούν κάτι νέοι με κάτι μεγάλες πάνινες τσάντες.
πλέον εχουμε mode συναγερμού σε απομάκρυνση της από εμενα, άρα δεν αγχώνομαι!

Η μύτη και το ροζουλί χρώμα γύρω από τα μάτια υποδηλώνουν την ύπαρξη του Liver στο B locus.
Το μαύρο της ευμελανίνης μετατρέπεται σε μπορντοροδοκοκκινοροζουλοκαφέ.
Να και κάτι που ξέρουμε για τους γονείς του: και οι δύο έφεραν το υποτελές.
Και νόμιζα θα έλεγες ότι ειναι εκτροφής Μοιραράκη....
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Επειδη ειμαστε στο θέμα σου θα σου κανω τη χαρη και θα παραδεχτώ οτι ο σκυλος σου είναι ο καλύτερος και θελω να σου ευχηθω κάποια στιγμή μεγαλώνοντας να μοιάσει στο δικο μου. :cool: