Κουτάβι Basset Hound και βραδινό ξύπνημα






vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
Σε τι ηλικια ηταν το σκυλί οταν την είχες δίπλα σου μεσα στο κουτί λεω
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Ααα :D
Απο 45 ημερων που την πηρα...και...βασικά μεχρι που δεν χωραγε πια... αλλα ζηταγε το κουτί της για πολυ καιρο υστερα, η αλήθεια είναι αυτη...
αλλα να ξυπναει, να απλωνω χερι μεσα κλπ γινόταν τις πρώτες δυο βδομάδες, μετα φαίνεται το πηρε αποφαση
 
  • Like
Reactions: vas


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Εγώ, δεν πα να τίναζε τα αυτιά ηχηρά, δεν πα να χασμουριόταν ακόμα πιό ηχηρά, δεν πα να γύρναγε την ουρά σαν ελικόπτερο και να την κοπάναγε στο κρεβάτι, δε πα να έχωνε το μουσούδι στα σκεπάσματα και να έσπρωχνε, τον έγραφα να μη πω που!
Η σύζυγος που δεν το έκανε και φυσικά εξακολουθει να μην το κάνει (λες και δεν είχε εμπειρία από τα παιδια, αλλα προφανως η κατασταση ειναι αθεράπευτη...), υφίσταται τις συνέπειες και κατα τ άλλα απορεί, γιατί μετ επιτάσεως ξυπνάει αυτήν, ενώ εμένα με αφήνει να κοιμηθώ γαλήνια!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Εγώ, δεν πα να τίναζε τα αυτιά ηχηρά, δεν πα να χασμουριόταν ακόμα πιό ηχηρά, δεν πα να γύρναγε την ουρά σαν ελικόπτερο και να την κοπάναγε στο κρεβάτι, δε πα να έχωνε το μουσούδι στα σκεπάσματα και να έσπρωχνε, τον έγραφα να μη πω που!
Η σύζυγος που δεν το έκανε και φυσικά εξακολουθει να μην το κάνει (λες και δεν είχε εμπειρία από τα παιδια, αλλα προφανως η κατασταση ειναι αθεράπευτη...), υφίσταται τις συνέπειες και κατα τ άλλα απορεί, γιατί μετ επιτάσεως ξυπνάει αυτήν, ενώ εμένα με αφήνει να κοιμηθώ γαλήνια!
Αυτό ακριβώς... κάθε τρεις και λίγο στο σπιτι εχουμε την κουβέντα "παλι με ξύπνησε για να την ξύσω και δεν ξανακοιμήθηκα"... Κλασική απαντηση μου: "ας πρόσεχες, ξέρει ποιον μ@λακα θα πάει να ξυπνησει... σε τραμπουκίζει ως και στον υπνο"
 
  • Like
Reactions: Orilis and epial


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Ααα μμμππαα, δεν ειναι αυτο το θεμα με εμας...δεν έρχεται επι τουτου να με ξυπνησει γιατι ξερει οτι θα φαει κανα λαμπατερ στο κεφάλι...
απλά εγω είμαι απτους ανθρωπους που θελουν απολυτο σκοταδι κ νεκρικη σιγή για να κοιμηθουν ενω εκείνη ειναι σταρχιδιστρια κ δε την κοφτει ιδιαιτερα αυτο :cool:
 




Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
ΚΑΙ αυτο (αναμεσα στα αλλα)
μου χουν βάλει ενα μαραφετι στο δωμάτιο (ματι το λενε) που σε οποιαδηποτε κίνηση αναβει ενα μπλε αχνό φωτάκι...αλλα ειναι αρκετό για να ξυπνήσω...για βάλε με το νου σου τι γίνεται αμα δεν βολευεται η κυρια Ηρα καμια μερα....
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3