Κάποιο είδος ανχους - νευρικοτητας


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Επίσης η μεγαλύτερη ταχύτητα που έχει καταγράψει ο εγκέφαλός μου σε σκύλο, είναι FRAP σε 8 χρονών Ρασελάκι.
Μιλάμε για επιτόπιο άλμα με 360 στον αέρα, προσγείωση σε τραπεζάκι, εκτίναξη από εκεί στο στήθος μου, επιστροφή στον καναπέ, πήδημα ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ κλπ κλπ σε τραχύτητα fast forward.
Αν μπορούσε ένας εκπαιδευτής να το τριγκάρει on demand αυτό το πράγμα και να το τιθασεύσει, δεν νομίζω ότι θα υπήρχε δεύτερος σκύλος σε Ατζίλιτυ.....
 


Nontasbit

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2016
58
165
39
Α, εμείς έχουμε FRAP μετά από μπάνιο, ή όταν τον βάζω κάτω στο παιχνίδι, και μερικές φορές τυχαία στο παιχνίδι.
Είναι 5 χρονών τώρα, αλλά δεν ήταν κάτι που με ανησύχησε ποτέ
Ανησύχησα τρελά τις πρώτες μέρες γιατί δεν είχα ιδεα... Τώρα που ψυχραιμησα :D βλέπω ότι αφενος δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα, ούτε μας πιάνει συνέχεια..αφετέρου είχα λάθος τρόπο αντιμετώπισης. Όπως προείπα, νομίζοντας ότι είναι εκρήξεις ενέργειας κ θεωρώντας ότι αυτό γίνεται επειδή δεν εκτονώνεται αρκετα,μόνο κακό μας εκανα. Ευτυχώς διορθωθηκε/α σύντομα κ τώρα είμαστε πολύ καλύτερα...
Ευχαριστούμε για την απαντηση
 
  • Like
Reactions: mareco


Nontasbit

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2016
58
165
39
Α, εμείς έχουμε FRAP μετά από μπάνιο, ή όταν τον βάζω κάτω στο παιχνίδι, και μερικές φορές τυχαία στο παιχνίδι.
Είναι 5 χρονών τώρα, αλλά δεν ήταν κάτι που με ανησύχησε ποτέ
Ανησύχησα τρελά τις πρώτες μέρες γιατί δεν είχα ιδεα... Τώρα που ψυχραιμησα :D βλέπω ότι αφενος δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα, ούτε μας πιάνει συνέχεια..αφετέρου είχα λάθος τρόπο αντιμετώπισης. Όπως προείπα, νομίζοντας ότι είναι εκρήξεις ενέργειας κ θεωρώντας ότι αυτό γίνεται επειδή δεν εκτονώνεται αρκετα,μόνο κακό μας εκανα. Ευτυχώς διορθωθηκε/α σύντομα κ τώρα είμαστε πολύ καλύτερα...
Ευχαριστούμε για την απαντηση
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.593
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3