Mucca-American Staffordshire Terrier


Iraki maria

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2015
368
791
37
Thessaloniki
Αχ και εγω μια απο τα ιδια περναω,εχω τον αντρουλη μου που απλωνεται σαν τον αστερια και μου αφηνει μια γωνιτσα εχω και την ηρουλα να βολευεται πάνω μου,στην κυριολεξια,εγω μπρουμυτα και αυτη ξαπλωμενη στην πλατη μουo_O. Βγαζει και τον γνωστο αναστεναγμο" αχ βολευτηκα μανουλα", τουλαχιστον με παρηγορει που εινα 5 κιλα:whistle:.
 




Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Η Νεφέλη όταν θέλει να ρευτεί, έρχεται μέσα στα μούτρα μου και το κάνει και όταν την αμολαει, πάντα μα πάντα θα έχει το κ@λαράκι της στο πρόσωπο μου, έτσι για το γαμωτο! Νταλικερης το κορίτσι μου!
 
  • Like
Reactions: ProudtobeGreek












ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.680
4.316
42
www.proudtobegreek.eu
Υποτίθεται οτι δεν της αρέσει το ψάρι με τιποτα,αν το βάλω στο πιάτο της δε το αγγίζει ποτε....ομως το δικό μου μαλλον ειναι καλύτερο!!!Παρηγγειλα σούσι..άρχισε να ζητιανεύει,της έδωσα...το σκέφτηκε...το έφαγε και μετα δε με άφηνε σε ησυχία...ιδού τα πειστήρια...
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.680
4.316
42
www.proudtobegreek.eu
Πέρασε πλέον αρκετός καιρός απο την περιπέτεια μας και την στείρωση. Το μόνο που σκέφτεται ασταμάτητα ειναι το φαγητό(τρώει light τροφή και προσπαθούμε να την κάνουμε να ξεχνιέται μάταια όμως),έκοψε τα καβαληματα και ηρέμησαν οι ορμόνες της,εξακολουθεί να ειναι το ίδιο τρελή απλά δεν έχασε ποτε τα κιλά της εγκυμοσύνης...(αιώνια έγκυος :confused:).Πλεον απολαμβάνει τη ζωή της μακριά απο τους εκθεσιακούς στοιβους..:p Σήμερα την είδε αγελάδα,είδε ήλιο και βγήκε να λιαστει...



 






















Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3