Mucca-American Staffordshire Terrier






Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Μη σκας για τα κιλα
εμενα μου πηρε πανω απο εξαμηνο για να χασει κατι παραπανω απο 3 κιλα (μιλαμε για διαιτα,εντατικη αθληση και και και...)
και τωρα με τις βροχες κ το καθισιο την βλεπεις παλι αρχισε να γεμιζει το γιουβαρλακι!
Οποτε μη σκας!
 
  • Like
Reactions: ProudtobeGreek










Rigal my baby

Member
30 Μαρτίου 2016
18
3
32
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images.jpg εγω εχω αυτονα αυτονα κι αυτονα .τρεια stafford.και τα τρεια ηταν χοντρα.

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images.jpg εγω εχω αυτονα αυτονα κι αυτονα .τρεια stafford.και τα τρεια ηταν χοντρα.
[
Tora me kathimerini askisi einai kau ta treia .malon kai ta dio lepta.(kanonika).prospathise ligo akoma kai min ton afineis sto kathisio.na exeis pisma. Autos einai p deyteros.
 

Attachments

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: elverg


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930








Θρουμπα

New Member
16 Φεβρουαρίου 2016
2
6
37
Eιχα να μπω τόοοσοο καιρό στο φορουμ και το πρώτο θρεντ που ανοιξα ήταν αυτο...Εντάξει, έχω να πω ότι είχα ξεχάσει τι όμορφο πλάσμα είναι η mpumpucca σου!!να τη χαιρεσαι! (συλβοσκυλο)
 
  • Like
Reactions: ProudtobeGreek








ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.680
4.316
42
www.proudtobegreek.eu
Σήμερα το Μουκι μου εχει γενέθλια..μη με ρωτήσετε ποτε έφτασε 5 χρόνων ούτε εγω δε το'χω συνειδητοποιήσει...Πέρασε πολλά αλλα με τη μικρή πλέον εχει ξανανιώσει.Εχει παλι θέληση για παιχνίδι,για βόλτες και γελάει!:D Χαίρομαι να την βλέπω σχεδόν όπως πριν την περιπέτεια της και εύχομαι να ειναι πάντα υγιής και ευτυχισμένη!!!!Την αγαπάω..:love:
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.600
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3