Γιατί τρέμει;;


kosmaki

Well-Known Member
17 Σεπτεμβρίου 2015
367
793
37
Και γω στο galastop το ρίχνω, και ψάχνοντας είδα πως είναι σπάνια, μεν, αλλα αναφέρεται ως παρενέργεια του φαρμάκου. Ο γιατρός βέβαια όταν τον πήρα δεν μου είπε να το σταματήσω, αντίθετα μου είπε να παρατεινω τη χορήγηση για 2 ακόμα μέρες (συνολικά 7). Οπότε αυτό κάνω και θα πάω Παρασκευή να μας δει ο γιατρός.
 
  • Like
Reactions: ghelly


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Απ οτι παρατηρω στο βιντεο μοιαζει με ριγη.
Ειναι οντως; δλδ τρεμει για ενα δυο δευτερολεπτα σταματαει για δυο τρεια.... Μετα παλι το ιδιο.
Απ οτι βλεπω παντως δεν ει αι εντοπισμενο στο ποδι αλλα τρεμει ολοκληρη απλα ειναι ποιο αισθητο στα ακρα.

Αν οντως ειναι οπως στο περιγραφω, το εχω δει πολλες φορες σε διαφορα σκυλια οταν αγχονονται για κατι, σαν ενα ειδος νευρικοτητας.
Ολα σταματαγαν αν τα κινητοποιουσες.
Δλδ αν οταν το κανει αν την σηκωσεις κ πεταξεις ενα μπαλακι πχ για λιγες φορες κ ξαναξαπλωσει δεν το κανει.....

Οντως κι εγω οταν ρωτησα πηρα απαντηση "δεν ειναι τιποτα νευρικοτητα ειναι"

Υ. Γ. Το εχω δει κ σε αρσενικο σκυλο οποτε ουτε θεμα ψευδοκυησης υπηρχε ουτε γαλαστοπ!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Απ οτι παρατηρω στο βιντεο μοιαζει με ριγη.
Ειναι οντως; δλδ τρεμει για ενα δυο δευτερολεπτα σταματαει για δυο τρεια.... Μετα παλι το ιδιο.
Απ οτι βλεπω παντως δεν ει αι εντοπισμενο στο ποδι αλλα τρεμει ολοκληρη απλα ειναι ποιο αισθητο στα ακρα.

Αν οντως ειναι οπως στο περιγραφω, το εχω δει πολλες φορες σε διαφορα σκυλια οταν αγχονονται για κατι, σαν ενα ειδος νευρικοτητας.
Ολα σταματαγαν αν τα κινητοποιουσες.
Δλδ αν οταν το κανει αν την σηκωσεις κ πεταξεις ενα μπαλακι πχ για λιγες φορες κ ξαναξαπλωσει δεν το κανει.....

Οντως κι εγω οταν ρωτησα πηρα απαντηση "δεν ειναι τιποτα νευρικοτητα ειναι"

Υ. Γ. Το εχω δει κ σε αρσενικο σκυλο οποτε ουτε θεμα ψευδοκυησης υπηρχε ουτε γαλαστοπ!
Εμένα αυτο τον ρυθμό έχει οταν κρυώνει.... Και τη μία φορά που είχε ελαφριά υποθερμία... μόλις ανεβασα τη θερμοκρασία σώματος της, σταμάτησε.
Στη νευρικότητα ειναι συνεχές στο νίντζα.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3