Καλώς σας βρήκαμε!!!


liana124

New Member
12 Φεβρουαρίου 2016
4
10
33
Γειά σας και απο εμάς!!! Είμαστε η Μελίνα ( ημίαιμο 5,5 μηνών) και η μαμά μου η Λιάνα 25 ετών γομάρα...χαχαχ Χαιρόμαστε πάρα πολύ που βρήκαμε ένα φόρουμ και με άλλους σκυλογονείς!!! Πολλές φορές σας έχω επισκεπτεί προκειμένου να λύσω πολλές απορίες μου σχετικά με την μπουμπού μου!!! Αποφάσισα να κάνω εγγραφή καθότι θεωρώ οτι είστε ενα φόρουμ σοβαρό με πραγματική αγάπη για αυτα τα πλασματάκια που λέγονται σκύλοι!!! Θα χαρώ πάρα πολύ να μοιραστούμε μαζί συζητήσεις διάφορων θεμάτων γιαυτα τα υπέροχα πλάσματα... Καλώς σας βρήκαμε λοιπ
 




Nontasbit

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2016
58
165
39
Καλησπέρα κ καλώς ήρθατε..Καλή διαμονή κ καλα να περνάτε. Όντως μια φώτο προβλέπεται...
 


liana124

New Member
12 Φεβρουαρίου 2016
4
10
33
Εχετε απολυτο δικιο...απλα προσπαθουσα πιο πριν μεσω ταμπλετ κ για καποιο λογο δεν με αφηνε να ανεβασω φωτο στο προφιλ... νομιζω ομως πως τωρα τα καταφερα....πως σας φαινεται τπ μουτρακι μου? Παντως τα σκυλακια σας ειναι κουκλια...ευχαριστω και ανταποδιδω....μονο ευχαριστες στιγμες με τα παιδακια σας!!!
 
  • Like
Reactions: spyv


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Έτσι θα μας αφήσεις, με μια ξερή φωτογραφία προφίλ; :p Καλωσήρθατε και να τη χαίρεσαι τη Μελίνα σου, που φαίνεται κούκλα ακόμα και στη μίνι φωτό!
 


liana124

New Member
12 Φεβρουαρίου 2016
4
10
33
Χαχαχα ελπιζω να επιτρεπεται το ανεβασμα αρχειων ....καθοτι νεο μελος καταλαβαινετε ειμαι ακομα ψαρωμενη.... Δωστε μ το οκ κ αυριο θα σας ανεβασω φωτο με το ψυχακι μου....λεω αυριο γιατι το παλιο ταμπλετ μ κανει νερα.....
 




liana124

New Member
12 Φεβρουαρίου 2016
4
10
33
Τελεια τελεια!!! Αυριο που θα μπω απτον υπολογιστη θα σας ανεβασω ... Κοιταζω τα σκυλακια σας κ ειναι ολα ενας προς ενα...φτου φτου σκορδααα!!!
 
  • Like
Reactions: Nontasbit


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Το αύριο ήρθε και οπτικοακουστικό υλικό πουθενά... Δεν κάνει έτσι ο κόσμος!! :ROFLMAO: Καλώς ήρθατε και καλές συζητήσεις να έχουμε...
 
  • Like
Reactions: johnk


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3