HUNGARIAN SHORT-HAIRED POINTER (VIZSLA)








wat3rb0ygr

New Member
20 Ιανουαρίου 2016
3
2
40
Καλησπέρα κ απο μένα,αναζητώ vizsla εκτροφείο ή κουταβακι. Οποιος μπορει να με βοηθησει ας μου στειλει μηνυμα, ευχαριστω!
 
  • Like
Reactions: JIM GAR


korthem

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2015
176
187
33
Καλησπέρα κ απο μένα,αναζητώ vizsla εκτροφείο ή κουταβακι. Οποιος μπορει να με βοηθησει ας μου στειλει μηνυμα, ευχαριστω!
Καλυτερα αναζητα μονο εκτροφειο και οχι κουταβια απο ιδιωτες η φιλους. Προσωπικη αποψη: θα σου ελεγα να κινηθεις προς εξωτερικο. Συγχαρητηρια για την επιλογη φιλε!:)
 
  • Like
Reactions: JIM GAR


wat3rb0ygr

New Member
20 Ιανουαρίου 2016
3
2
40
Ευχαριστώ για την συμβουλή, αν μπορείτε να μου προτείνεται 1-2 εκτροφεία εξωτερικού
που να εχει καποιος υποψην θα με βοηθουσε αφάνταστα. ευχαριστω κ παλι!
 






spyv

Well-Known Member
8 Αυγούστου 2011
2.557
5.969
Πειραιάς
στην ελλαδα δεν πρεπει να υπαρχουν εκτροφεια απ΄οσο ξερω. κουταβεμποροι μονο και ερασιτεχνες "εκτροφεις" κυνηγοι.ειναι δυσκολο ομως να μην πεσεις σε απατεωνα αν δε γνωριζεις.
για μενα μια καλη κινηση θα ηταν να απευθυνθεις σε ομιλο κυνηγετικων σκυλων μηπως και γνωριζουν κατι παραπανω.

καλη τυχη.
 




JIM GAR

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2015
195
819
32
ΚΕΡΚΥΡΑ
Μονο απο εξωτερικο ....Ελλαδα δεν υπαρχει τιποτα εκτος απο γεννες πισω αυλης που δε θα στο συνιστουσα.....μιλησε με πολλους εκτροφεις και μη βιαστεις στην επιλογη σου (εγω ενα χρονο μιλουσα με εκτροφεις και το καλοκαιρι θα παω ο ιδιος τσεχια να παρω το vizsla κουταβο) οσο για τιμη φυσικα ειναι ανεβασμενη αλλα αξιζει τον κοπο .....α επισης σε συμφερει και οικονομικα αλλα και ειναι καλυτερο για το ιδιο το σκκυλι να πας εσυ ο ιδιος να το παρεις απο εξωτερικο ....( στο οικονομικο κομματι για να στο στειλουν θελει 500 ευρω η μεταφορα (cargo), ενω τα εισητηρια σου για οποια πολη της ευρωπης θα ειναι σιγουρα φθηνοτερα )
 
  • Like
Reactions: spyv and korthem


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3