ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟΝ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟ ΜΕΓΕΘΟΥΣ...!!!


antoniskos

New Member
12 Απριλίου 2016
3
1
31
Καλησπερα...περιπου αρχες Φεβρουαριου υιοθετησα την κουκλα που βλεπετε...Μπορει καποιος με καποιο τροπο να με βοηθησει στο ποσο μεγάλη θα γινει η στο τη ηλικια εχει περιπου...?
Ενα στοιχειο που ισως βοηθησει ειναι οτι ο τελευταιος κυνοδοντας επεσε πριν 10 ημερες και 1 μηνα πριν καν αρχισουν να της πεφτουν δοντια ηταν 7,5 κιλα...Τωρα αν σας θυμιζει εμφανισιακα κατι και μπορειτε να με διαφωτισετε και για τη διασταυρωση της εχει καλως αν οχι ποιος νοιαζεται...Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων...
 

Attachments

  • Like
Reactions: Beyond Wonderland


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
καλησπέρα
για την ηλικ'ια π γιατρος θα σε διαφωτίσει...
ελπιζω...
θαλεγα είναι περίπου 4,5 - 6 μηνών
τωρα για τις διατσαυρωσεις... όπως σωστά ανέφερες...
τι σε νοιαζει... αρκει που πέτυχε!!!
να την χαιρεσαι και να σε χαιρεται!!!
καλως ηλθατε στην παρέα!!!
 
  • Like
Reactions: LaCat and johnk




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Καλώς ήρθες στο φόρουμ!
Να την χαίρεσαι την κούκλα σου και μπράβο για την υιοθεσία της (y)(y)(y)
Πρώην αδέσποτο ε;
 


antoniskos

New Member
12 Απριλίου 2016
3
1
31
Μηπως ομως εχουμε καμια ιδεα για το ποσο μεγαλη περιπου θα γινει γιατι η κτηνιατρος μου τα λεει λιγο περιεργα
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Τι περίεργο σου λέει η κτηνίατρος και που θα σου παίξει ρόλο, το τελικό μέγεθος;
 


antoniskos

New Member
12 Απριλίου 2016
3
1
31
Τι περίεργο σου λέει η κτηνίατρος και που θα σου παίξει ρόλο, το τελικό μέγεθος;
Οταν πηρα το σκυλακι μου ελεγε πως θα φτασει τα 12 κιλα max μετα αποενα μηνα μου ελεγε 15-17...Τωρα και 40 να φτασει δε με νοιαζει απλα θα ηθελα να ξερω
 


bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
Το μέγεθος σε αυτές τις περιπτώσεις είναι αμφίβολο. Εμένα μου έλεγαν ότι θα γίνει 12-15 κιλά και εδώ και κάποιους μήνες είναι σταθερή στα 9 κιλά περίπου. Κάπου είχα διαβάσει ότι ενδεικτικό είναι το μέγεθος των πατουσών, αλλά και πάλι δεν γνωρίζω σίγουρα. Να την χαίρεσαι! :)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Εικασίες έκανε ο γιατρός σου, όπως την κολοκυθιά πάνω-κάτω θα παίζαμε κι εμείς, αν άρχιζε ο καθένας, να σου λέει κι από ένα νούμερο :)

Κανείς δεν μπορεί να σου πει με σιγουριά και αυτή είναι και η γοητεία του ημίαιμου αγνώστου προελεύσεως (y)
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
3-5 κιλά απόκλιση ειχατε... μικρό το κακό πίστεψε με! Και ο κτηνίατρος για τις ασθένειες ειναι... τι να σου κάνει πια και αυτός! :D

Να σου ζήσει
 


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Θα σου πω το εξής: τον δικό μου ο κτηνίατρος τον υπολόγισε ημίαιμο Λαμπραντόρ με προοπτική να γίνει γύρω στα 35 κιλά όταν τον πρωτοείδε... Έπεσε έξω μόλις 15 κιλά κι όσο για το Λαμπραντόρ... δες μόνος σου... :p Πάντως η δικιά σου εξ όψεως για μεσαίου μεγέθους μου κάνει
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf