Δάγκωμα και κατούρημα... Τι κάνω;


Blanco2016

Member
28 Απριλίου 2016
5
0
28
Παιδιά βοήθειά!! Βασικά συγνώμη που γράφω εδώ το ερώτημα μου, αλλά είμαι καινούργια και δεν ξέρω τώρα που το γράφω ακριβώς...
Έχω ένα κουτάβι 4 μηνών και τώρα που τελειώσαμε τον κύκλο τον εμβολίων, τον βγάζω έξω για να κάνει την ανάγκη του... δεν κάνει ούτε τσισα ούτε κακακια έξω.. και συγκεκριμένα τα τσισα με το που μπει σπίτι, πάει και τα κάνει στην πάνα.. το ίδιο και με τα κακακια, με τη μόνη διαφορά ότι έχει κάνει 2-3 φορές τα κακακια του έξω..
επίσης αν τον αφήσω μόνο του, θα φάει μαξιλάρια και καλώδια...
Τα 2 μας βασικά προβλήματα, το δάγκωμα και το κατούρημα.. έχετε κάποια ιδέα με το τι μπορώ να κάνω;; έχω απελπιστεί λίγο μπορώ να πω, ειδικά με το θέμα της τουαλέτας..
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
@Blanco2016 καλώς ήρθες στο φόρουμ!

Καλό είναι να διαχωριστεί το θέμα σου, με την βοήθεια του @admin αλλά έτσι κι αλλιώς, τα προβλήματα που αναφέρεις, υπάρχουν αναπτυγμένα έως εκεί που δεν παίρνει, σε 100άδες άλλα θέματα. Κάνε μια γύρα στο φόρουμ και θα βρεις απαντήσεις. Διάβασε πρώτα και τους κανονισμούς και καλή συνέχεια :)
 
  • Like
Reactions: Haris Drazen


Blanco2016

Member
28 Απριλίου 2016
5
0
28
@Blanco2016 καλώς ήρθες στο φόρουμ!

Καλό είναι να διαχωριστεί το θέμα σου, με την βοήθεια του @admin αλλά έτσι κι αλλιώς, τα προβλήματα που αναφέρεις, υπάρχουν αναπτυγμένα έως εκεί που δεν παίρνει, σε 100άδες άλλα θέματα. Κάνε μια γύρα στο φόρουμ και θα βρεις απαντήσεις. Διάβασε πρώτα και τους κανονισμούς και καλή συνέχεια :)
Ωραία, ευχαριστώ πολύ!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.795
Μέλη
19.921
Νεότερο μέλος
Αργυρώ Π