Η Οικογένεια μεγάλωσε!


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
''Κοιτάω τη μαμά , κοιτάω τη μαμά, κοιτάω ..άχ ένα χορταράκι!!!'' στο 00:11
είναι ΥΠΕΡΟΧΟΣ (....α , και η μικρή, καλή είναι )
 
  • Like
Reactions: Νταβίνα


Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
''Κοιτάω τη μαμά , κοιτάω τη μαμά, κοιτάω ..άχ ένα χορταράκι!!!'' στο 00:11
είναι ΥΠΕΡΟΧΟΣ (....α , και η μικρή, καλή είναι )
Eντάξει φοβερή περιγραφή!!! Χαχαχαχα
Τον λατρεύω τον μπουφο!!! Ειδηκά όταν με κοιτάζει έτσι θέλω να του φάω τη μουρήτσα xD Καταλαβαίνεις απο το βίντεο ότι είναι και πολύ καλός ζητιάνος χαχαχαχ xD Αυτές τις γλύκες με τα χέρια τις κάνει σε όποιον τρώει.. :p (ο μπαμπάς φταίει γιαυτό xD)
Η μικρή είναι διαόλι... :p ευτυχώς υπάρχει ο Τζέρυ.. δίπλα του είναι παναγία χαχαχα
 
  • Like
Reactions: ioanna a




Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
Λίγο απ'όλα!!!
Γλύκας είναι :love:
Χαχα πραγματικά λίγο απ'όλα! xP Σνιφ είναι ακόμα τόοοοοοσα πολλά όμορφα με τον Τζέρυ που θα ήθελα να δείξω... λατρέβει το βουνό και την αναρήχηση! Ανεβαίνει παντού ο τρελιάρης!!! Αλλά δε με βγάζει κανείς βίντεο -_- (βαριούυυνται κάποιοι....) Αυτό το παιδί πραγματικά είναι λες και γεννήθηκε για το βουνό! Και τι κάνει σκαρφαλώνει και ξανακατεβαίνει!! Καμιά φορά αν δε μπορεί να κατέβει πηδάει αγκαλίτσα χαχαχα :p (πάει η μεσούλα της μαμάς...)
Πάντος πραγματικά αν υπάρχει κάτι ποιο γλυκό απο το μέλλι είναι το βλέμμα του Τζέρυ όποτε βλέπει φαί χαχαχα xD Είχε πλάκα και στην προπόνηση που όσο μας μίλαγε η Έφη ο Τζέρυ έβαζε τα χέρια του πάνω μου και περίμενε xD ζητιάνοοοο μου τον κατέντησε ο μπαμπάααας xD
 
  • Like
Reactions: mareco and l.Kyveli