vizsla


ripper2.1

Well-Known Member
21 Δεκεμβρίου 2015
489
1.386
39
Κω
Τελεια μαλλον και σε μενα κατι τετοιο μεγεθος θα θελει αφου περιπου τα ιδια κιλα με τη μικρη σου θα ειναι !!!!!Και ενημερωσες τις αεροσυνοδους οτι υπαρχει σκυλος στο αμπαρι ???
ευχαριστω πολυ για ολη τη βοηθεια και παλι !!!!!!:):):)
ps η σκυλιτσα σου δε θελει κολλαρο θελει ενα περιλαιμιο με σκορδα τοσο ομορφη που ειναι !!
Ευχαριστώ πολυ !!! Μολις μπηκα στο αεροπλάνο ενημέρωσα την αεροσυνοδό κ μου είπε πως θα ενημερωσει τον πιλότο !!
 
  • Like
Reactions: JIM GAR


ripper2.1

Well-Known Member
21 Δεκεμβρίου 2015
489
1.386
39
Κω
Τι ομορφη συζήτηση.ενδιαφερον απο την μια με πολλές συμβουλές.λαχταρα για το κουτάβι και ενθουσιασμός απο την άλλη.μπραβο σας τέλεια συνεργασία.JIM GAR και ripper2.1(y)(y)(y)
ευχαριστώ πολυ :)
 
  • Like
Reactions: JIM GAR


















mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Ok
Γιατί ξέρω, ότι απαγορεύονται οι ρόδες, ενώ απαιτούν να υπάρχουν αυτά τα μικροσκοπικά "μπωλάκια" που είναι ειδικά για crate. Τυπικά έστω, να βρίσκονται τοποθετημένα.

@JIM GAR εγώ θα την έβαζα την πάνα, να υπάρχει. Καλύτερα να την πετάξεις άθικτη, παρά να παραλάβεις κουτάβι μοσχομυριστό...κατρουλίλα ή / και εμετίλα :sick:

Με το καλό να τον δεχθείς :)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Αααα...και γνώμη μου...αφού έτσι κι αλλιώς θα ψωνίσεις box, καλύτερα να είναι στο τελικό του μέγεθος. Να μην αγοράζεις και άλλο μετά.
 


JIM GAR

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2015
195
819
32
ΚΕΡΚΥΡΑ
mareco ευχαριστω παρα πολυ για τις συμβουλες και τις ευχες (y):rolleyes: ναι τηνν πανα θα την βαλω , ροδακια ξεχασα να της πω να εχει το κλουβι οποτε θα κανω δικεφαλο ..ηδη ξεκιναει να με γυμναζει ο κουταβος ..;) τωρα οσο αφορα το μεγεθος και εγω αυτο ευελπιστουσα στο να ειναι το μεγεθος του κλουβιου καταλληλο και για μεγαλη ηλικια απλα πηρα στην aegean τηλεφωνο και ρωτησα για το καταλληλο μεγεθος και μου ειπε οτι δεν πρεπει να ειναι τοσο μεγαλο το κλουβι γιατι κινδυνευει η ασφαλεια του σε περιπτωση αναταραξεων και το φοβαμαι να το τολμησω να της πω να μου παρει μεγαλο μηπως και δε με αφησουν να πεταξω ....
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Αν δεν έχεις ήδη δικέφαλο της προκοπής, δεν θα προλάβεις να κάνεις με το box :p
Τα καρότσια του αεροδρομίου να είναι καλά, μέχρι την φόρτωσή του σε αμάξι. Σιγά μην το κουβαλάς :)
 
  • Like
Reactions: ripper2.1


JIM GAR

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2015
195
819
32
ΚΕΡΚΥΡΑ
Κατι εχουμε και απο αυτο ως πρωην πολιστες (λεμε τωρα :p) , αλλα τα καροτσια ειναι μια διχως καμια αμφιβολια ξεκουραστη και σιγουρη εναλλακτικη ;) την οποια δεν ειχα σκεφτει αληθεια ...με βοηθησες πολλαπως λοιπον ...και παλι thanks
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
...αλλα τα καροτσια ειναι μια διχως καμια αμφιβολια ξεκουραστη και σιγουρη εναλλακτικη ;) την οποια δεν ειχα σκεφτει αληθεια ......
Αυτά παθαίνετε, άμα τα συζητάτε μεταξύ σας μόνο άντρες!!!
Αν πει κι ο @ripper2.1 ότι δεν το είχε σκεφτεί, εξ'ου και η τσαχπινιά με τα ροδάκια, θα τρελλαθώ :LOL:
 






JIM GAR

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2015
195
819
32
ΚΕΡΚΥΡΑ
20 μερες εμειναν ακομα ....ανυπομονω παρα πολυ να παω Βουδαπεστη να παρω τον κουταβο ο οποιος μεγαλωνει με πολυ γρηγορο ρυθμο ....ειναι σχεδον 3 μηνων και 9.5 κιλα πλεον ...και να φανταστειτε οτι οταν γεννηθηκε ηταν 383 γραμμαρια .....
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3