Ερωτηση σχετικα με δισπλασια ισχυων


toykaki

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2015
153
17
33
Aττικη
Να ρωτηση κατι με την σειρα μου,γιατι εχω διαβασει γενικα αρκετα,εχω lamb 20 μηνων και ηθελα να ρωτησω σχετικα με αυτο,πως το καταλαβαινεις εχει καποιο πονο?βεβαια ο κτηνιατρος δεν μου εχει πει ποτε κατι..Το ζωο και τρεχει και ολα δοξα τον θεο καποιες φορες ομως πολυ σπανια να τον πιασει ισως και μια ισως και καμια φορα τον μηνα να κουτσενει το ποδι του,ισως και να το στραβοπατει δεν ξερω ακριβος για μισο δευτερολεπτο του κανω λιγο μασαζ ας το πω και ειναι οκ.και σκεφτηκα λογο οτι μου μπηκε στο μυαλο επειδη διαβασα εδω,μην τυχων και εχει κατι τετοιο..Δεν ειμαι και τελειος γνωστης οποτε για αυτο σας ρωταω.γενικα ομως ειναι αριστος και σκαλοπατακια ανεβοκαταιβενουμε και τρεξιμο κανουμε.δοξα τον θεο κανενα προβλημα,επισης η δισπλασια αυτη κοβει και υψος?δηλαδη μενει πιο κοντο το ζωο?
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
Οχι η δυσπλασια δεν κοβει υψος....
Αν ο γιατρος σου δεν ςου ειπε κατι το πιθανοτερο να μην εχει δυσπλασια ο σκυλος....
Καταλαβαινεις οτι νεσα απο το διαδικτυο κανεις ουτε γιατρος θα σου πει αν ο σκυλος σου εχει δυσπλασια
 




toykaki

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2015
153
17
33
Aττικη
Οχι δεν ειναι οτι υποψιαζομαι ακριβς,ουτε ο γιατρος μου ειπε κατι (το σμαντηκοτερο σαφως) απλα διαβαζα και ξερεις οσο ναναι αου περνανε κακες ακεψης.πια τα συμπτωματα και σε πια ηλικια ξεκιναει να εμφανιζεται;
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.608
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3