Να συστηθούμε κι εμείς...












mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
Ναι. Και τώρα ψάχνω να βρω και το έντυπο. Το μοίρασαν στην Θεσσαλονίκη στην έκθεση!
Κούκλος συγχαρητήρια να τον χαίρεσαι.ευχομαι να το βρεις το έντυπο..
 
  • Like
Reactions: mareco




kosmaki

Well-Known Member
17 Σεπτεμβρίου 2015
367
793
37
Εντάξει, ο σκύλος έχει φάτσα "το κάνω για τη δημοσιότητα και ξέρω ότι είμαι σταρ"! Ούτε ο Μπολτ δεν πετυχαίνει τέτοιες πόζες όσο τρέχει! Μπράβο σας!να είναι πάντα πάντα χαρούμενος! Και αυτός και τα άλλα σου σκυλάκια!!!
(λατρεύω τους μαύρους σκύλους! Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω πως γίνεται κάποιοι να μην τους θέλουν!)
 




SofiaEve

Well-Known Member
17 Σεπτεμβρίου 2013
371
1.118
Ένα caption δεν βάλαν όμως στη φωτό, να τον συστήσουν, τον σταρ! Κρυφό μας τον κρατάνε, μου φαίνεται... :cautious:

Μαρέκο, μπράβο σας, πάντα τέτοια! (y)
 
  • Like
Reactions: mareco


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.643
19.876
Ποιό κρυφό δεν γινόταν. Αν δεν μου το σφύριζαν, ούτε θα ήξερα την ύπαρξη του άρθρου :rolleyes:
 
  • Like
Reactions: johnk






Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Εχω χασει επεισοδια:rolleyes:
Συγχαρητηρια για το εντυπο!!(y)

Γιατι τον ταλαιπωρεις τον σκυλο βρε Μαρια??
Στις φωτο ειναι σαν να λεει με εσκασες μαμα:LOL::LOL:
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.643
19.876
Γιατι τον ταλαιπωρεις τον σκυλο βρε Μαρια??
Στις φωτο ειναι σαν να λεει με εσκασες μαμα:LOL::LOL:
Ούτε καν, Αγγελε! Είναι η ζωή του όλη, το retrieving. Αστράφτουν τα ματάκια του. Σε εκλιπαρεί να του πετάς, ξανά και ξανά, για να τρέξει να φέρει. Εγώ τον στοπάρω, γιατί φοβάμαι [βλακωδώς μάλλον], μην μου μείνει. Δεν τον κρατάνε και πολύ και τα ποδαράκια του, αλλά...αυτό με την ψυχή και το χούι, το ξέρεις ε; Η τέλεια περιγραφή για τον Σωτηράκη είναι :X3:
 




zeledaki

Well-Known Member
3 Απριλίου 2016
240
170
26
Χίος
Πανέμορφα τα μαύρα σκυλιά...απορώ με τόσο μαλλί πώς βρίσκεις τσιμπουρια και τέτοια :ρ