ψωριαση ερωτηση


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
λουνα... δεν τα ξερω ολα....
ετσι κι αλλοιως απο κτηνιατρο θα το προμθευτεις μπορεις να τον τρελανεις σε ερωτησεις.. :whistle:
 


lunaa

Active Member
14 Μαϊου 2015
33
17
χαχαχα grdane σε περασα για ειδικο συγγνωμη!!!! :LOL::love: σας στελνω τη γουνα μας :LOL::LOL:να δειτε το μεγεθος του προβληματος σε τι περιοριστηκε μονο με την αμπουλα παντως
 
Last edited:
  • Like
Reactions: GRDANE




lunaa

Active Member
14 Μαϊου 2015
33
17
δηλαδη μονο στα αυτακια ειναι το θεμα μας αυτη τη στιγμη
 
  • Like
Reactions: GRDANE


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Αν έχεις πράγματι τόσους φίλους, που θα ήθελαν ένα τέτοιο σκυλάκι, να μου δώσεις τις δ/νσεις τους, να τους στείλω πακετάκια. Υπάρχουν ήδη έτοιμα. Δεν χρειαζόμαστε άλλα. Περισσεύουν κιόλας.
 




Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
δηλαδη μονο στα αυτακια ειναι το θεμα μας αυτη τη στιγμη
Μην ανησυχείς. Και σε μένα ο κτηνίατρος είπε ότι τα σημεία κοντά στα πρόσωπο θα είναι από τα τελευταία που θα βγάλει τρίχα και, όντως, έτσι έγινε. :)

EDIT: Οι πληροφορίες για το Bravecto που ζητούσες.
http://ec.europa.eu/health/documents/community-register/2014/20140211127740/anx_127740_el.pdf
 
  • Like
Reactions: GRDANE


lunaa

Active Member
14 Μαϊου 2015
33
17
tri thanks!!! εσεις χρονια το παλευεται?? ειχε εξαρσεις ανα διαστηματα? εμενα μου ειπε αν θα ανχονεται θα χανει τριχα κλπ
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Εμείς πριν τρεις μήνες πήραμε το πρώτο χάπι Bravecto και τώρα πάμε για το δεύτερο. Να σου πω την αλήθεια, εκτός από κάτι εμετούς που έκανε, δεν παρατήρησα κάτι άλλο στο σκυλάκι.
Επιτέλους το καημένο έβγαλε τρίχα, ήταν σχεδόν γυμνό στην αρχή. Έκανε φοβερή δουλειά το χάπι.
 
  • Like
Reactions: GRDANE


lunaa

Active Member
14 Μαϊου 2015
33
17
το γλυκακι μου..χαιρομαι που το βοηθησε το χαπι!!!! να γινει εντελως καλα ευχομαι να μην ταλαιπωρειται!!
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Να 'σαι καλά! Περαστικά και σε σας. :)
 






lunaa

Active Member
14 Μαϊου 2015
33
17
ναι φυσικα αν κ στα 25κιλα ειμαστε! δευτερα θα μιλησω με τον ντοκ να δω τι εχει να μου πει
 
  • Like
Reactions: GRDANE


lunaa

Active Member
14 Μαϊου 2015
33
17
μιλησα με τον γιατρο μου τελικα απο το τηλ!! μου ειπε πως το προβλημα αυτη τη στιγμη δεν ειναι κατι σοβαρο για να παρουμε χαπακι ή αλλη θεραπεια γιατι θα την επιβαρυνει επειδη ειναι δυνατο! μονο αμπουλιτσα αντβο..κατι μου ειπε μια φορα το μηνα οσο μας καλυπτει θα το παμε ετσι !!
 


Demi_k

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2015
71
56
40
Λουνα τα ποδαρακια της ηταν κοκκινα αναμεσα στα δαχτυλα?τα ιδια συμπτωματα ακριβως εχει κι ο δικος μου!ειναι λιγο κοκκινος στο στομα του,επαθε μια ωτιτιδα πριν ενα μηνα κ τωρα ειναι παλι κατακοκκινο το αυτι του,το ενα παλι...γλυφει συνεχεια τα ποδια του και τα κοιταξα αποψε κ ειναι πολυ κοκκινα αναμεσα στα δαχτυλα και στο ενα ποδι ειδα λιγο αραιωση της τριχας γυρω απο το νυχι!γενικα απο ασπρος που ειναι εγινε κοκκινος!το πρωι θα τον παμε κτηνιατρο...
 


lunaa

Active Member
14 Μαϊου 2015
33
17
Τι έγινε τελικά;;;; Πηγες στο γιατρό;;; Μπορεί να ειναι κ ψώρα που κόλλησε απο άλλο σκυλάκι κ να μην ειναι το ίδιο!! Εύχομαι περαστικά σας!! Είχε κυρίως κενακια στα πόδια κ εκει φαινόταν κόκκινη εμένα!
 


Demi_k

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2015
71
56
40
Οχι δε καταφερα να τον παω σημερα,θα τον παω τη δευτερα...περασα απο το πετ σοπ που ψωνιζω και τους ειπα που ειναι κοκκινος,τους εδειξα και μια φωτο που εβγαλα το ποδι του και μου ειπαν δε φαινεται για ψωρα...οπως και να εχει βεβαια τη δευτερα θα παμε στο γιατρο!
 


lunaa

Active Member
14 Μαϊου 2015
33
17
γραψε μου νεοτερα!! ευχομαι να μην ειναι τιποτα!!! εμενα παντως την ψωρα με ξισμα στο μικροσκοπιο την ειδε! αλλιως με γυμνο ματι δεν μπορουν να ειναι σιγουροι!!
 


Demi_k

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2015
71
56
40
Να σαι καλα,μακαρι!ναι το ξερω οτι θελει δειγμα απο το σημειο,φυσικα και δεν ειναι σιγουρος αλλιως...και στο πετ σοπ που ρωτησα πιο πολυ μια γνωμη ζητησα,δεν ειναι κτηνιατροι οι ανθρωποι!εγω χθες παντως του εβαλα λιγο fusicort αναμεσα στα δαχτυλα που ηταν κοκκινα και σημερα ειναι πολυ καλυτερα!τι να πω?θα δειξει τη δευτερα!
 
  • Like
Reactions: lunaa


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3