Σπασμούς στο σώμα


Lejon

Member
18 Απριλίου 2016
21
9
30
Geia sas kai apo emas! Exw ena koutavi edw kai 4 mines einai twra 6 minwn kai ka8e fora pou ka8ete i 3aploni tremoun prota ta podarakia tou kai meta paei sto upolipotou swma ,mipws 3erei kaneis giati to kanei auto??.

Γεια σας και από εμάς! Έχω ένα κουτάβι εδώ και 4 μήνες είναι τώρα 6 μηνών και κάθε φορα που κάθεται η ξαπλώνει τρέμουν πρώτα τα ποδαράκια του και μετά πάει στο "ουπολιποτου" σώμα ,μήπως ξέρει κανεις γιατί το κάνει αυτό??.

http://www.greeklish-to-greek.gr/

Τα greeklish δεν επιτρέπονται στο φόρουμ!

Ευχαριστούμε!
 
Last edited by a moderator:


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750
O γιατρός τι σου είπε; Και μη γράφεις greeklish είναι κουραστικό για τους αναγνώστες.
 
  • Like
Reactions: Lejon and vasgial




sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Καλησπέρα Lejon, καλωσήρθες.

Μη γράφεις greeklish, απαγορεύονται απ' τους κανονισμούς του φόρουμ και επιπλέον κάνουν τα κείμενα δυσανάγνωστα.

Με τον κτηνίατρο το έχεις συζητήσει; Έχετε κάνει κάποιες εξετάσεις;
 
  • Like
Reactions: Lejon


Lejon

Member
18 Απριλίου 2016
21
9
30
Γεια σας! Συγνωμη για τα greeklish αλλα δεν το ηξερα είμαι καινούρια στο φόρουμ. Ο κτηνιατρος μου είπε οτι δεν είναι τίποτα σοβαρό. Αλλα εγω ανυσηχω.. συγνωμη αν κανω ορθογραφικα αλλα ειμαι απο σουηδια και δεβ ξερω να γραφω καλα ελληνικα..
 




vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Κοιτα... Αφου σου ειπε ετσι ο γιατρος σου που εχει και εικονα ειναι πολυ δυσκολο για εμας που δεν ειμαστε γιατροι να βγαλουμε καποιο συμπερασμα. Γιατι δεν παιρνεις και μια δευτερη γνωμη απο αλλο γιατρο για να εισαι πιο ησυχη;
 
  • Like
Reactions: elverg and Lejon




Lejon

Member
18 Απριλίου 2016
21
9
30
Κοιτα... Αφου σου ειπε ετσι ο γιατρος σου που εχει και εικονα ειναι πολυ δυσκολο για εμας που δεν ειμαστε γιατροι να βγαλουμε καποιο συμπερασμα. Γιατι δεν παιρνεις και μια δευτερη γνωμη απο αλλο γιατρο για να εισαι πιο ησυχη;
Μαλλον αυτο θα κανω!
 


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Όντως καλύτερα μια δεύτερη γνώμη από κτηνίατρο. Είναι δύσκολο να μαντέψει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει. Ίσως είναι κάτι παθολογικό και το κουτάβι σου να χρειάζεται βοήθεια. Προσπάθησε να καταγράψεις όσες περισσότερες πληροφορίες μπορείς π.χ. για τη συχνότητα που παρουσιάζεται το τρέμουλο, αν προηγήθηκε κάτι πριν, αν έπαιζε, αν έφαγε κάτι κλπ. Ακόμα και φαινομενικά άσχετα πράγματα ίσως βοηθήσουν έναν κτηνίατρο να έχει μια καλύτερη εικόνα, ιδίως όταν το σύμπτωμα δεν παρουσιάζεται τη στιγμή της εξέτασης μπροστά στον γιατρό.
 
  • Like
Reactions: elverg and Lejon


Lejon

Member
18 Απριλίου 2016
21
9
30
Σας ευχαριστω για τις συμβουλες! αυτο θα κανω sis! Ελπιζω να μην εχει κατι σοβαρο ο μικρουλης μου :/
 






yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Ετσι δε τρεμουν αυτα?
Εχουν υψηλο μεταβολισμο και αποβαλλουν γρηγοροτερα την θερμοτητα απο αλλα σκυλια.
Αυτο δεν θεωρειται λογος ανησυχιας.

Δες μηπως παθαινει υπογλυκαιμια.