ο παρούλης <3


PARadISe

Member
14 Μαϊου 2016
20
22
γεια σας :D είμαι καινούργια μητέρα και ήθελα να σας συστήσω τον Πάρη! Ο πάρης είναι ένα πανέμορφο ημίαιμο, που το πήρα πριν μια βδομάδα από τη φιλοζωική! Ακόμη δεν ξέρουμε τις ράτσες του, αλλά δεν με απασχολέι και ιδιαίερα αφού είναι σκέτη γλύκα! Είμαι φοιτήτρια στη Θεσσαλονίκη και το έχω μαζί μου! Το μόνο θέμα είναι ότι μένω σε ισόγειο οπότε δεν μπορεί να ευχαριστηθεί τη δροσιά του μπαλκονιού! Παρ'όλα αυτά μέσα σε μια βδομάδα έμαθε να κάνει τα κακάκια και τα τσισάκια του στην πάνα...είναι πανέξυπνος ο μικρός μου! Αλλά είμαστε και λίγο διαβολάκια, γιατί γαβγίζουμε και αντιδράμε σε ότι δεν μας αρέσει! Ανυπομονούμε να περάσει λίγο ο καιρός και να βγούμε βόλτα! :D Χαρήκαμε που μπήκαμε στην παρέα σας!
 




PARadISe

Member
14 Μαϊου 2016
20
22
Ο Πάρης είναι ένας κούκλος, καλώς ήρθατε.


:D:D:DΚαι ούτε πρόκειται να τις μάθετε. Καλύτερα έτσι, να έχει και λίγο μυστήριο.:D:D:D
ααα ναι δεν μας απασχολεί και τόσο...είμαστε ιδιαίτεροι έτσι :D :D <3
 
  • Like
Reactions: ioanna a






myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Καλώς ήρθατε αμφότεροι!! Είναι κούκλος!! Καλό κουράγιο με τον συνδυασμό κουταβιού και φοιτητικής ζωής, θα φτάσεις τη λέξη οργάνωση σε άλλο επίπεδο! ;):)
 


PARadISe

Member
14 Μαϊου 2016
20
22
Καλώς ήρθατε αμφότεροι!! Είναι κούκλος!! Καλό κουράγιο με τον συνδυασμό κουταβιού και φοιτητικής ζωής, θα φτάσεις τη λέξη οργάνωση σε άλλο επίπεδο! ;):)
χαχαχα ευχαριστώ πολύ! επειδή είναι νωρίς ακόμη (σκέψου το έχω μία βδομάδα) ζορίστηκα λίγο, γιατί το περίμενα πιο εύκολο! όμως στο τέλος, αξίζει τον κόπο, το άγχος και την κούραση! :D
 


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Κοίτα, ξεχνάς πλέον πράγματα του στυλ διανυκτέρευση εκτός σπιτιού ή το να λείπεις όλη μέρα ή το να ξυπνάς ό,τι ώρα θες αλλά αξίζει τον κόπο σίγουρα! Θα αποζημιωθείς και με το παραπάνω... Βοήθεια και οικονομική στήριξη έχεις, αν χρειαστεί;
 
  • Like
Reactions: SofiaEve


PARadISe

Member
14 Μαϊου 2016
20
22
Κοίτα, ξεχνάς πλέον πράγματα του στυλ διανυκτέρευση εκτός σπιτιού ή το να λείπεις όλη μέρα ή το να ξυπνάς ό,τι ώρα θες αλλά αξίζει τον κόπο σίγουρα! Θα αποζημιωθείς και με το παραπάνω... Βοήθεια και οικονομική στήριξη έχεις, αν χρειαστεί;
ναι έχεις απόλυτο δίκιο, αλλά αυτά που θα πάρω από τον Πάρη θα είναι επί 5! ευτυχώς ναι...αν δεν τα είχα ζυγίσει όλα πρώτα δε θα επέλεγα να υιοθετήσω σκυλάκι ως μια επιπόλαιη πράξη!
 






Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Να τον χαίρεσαι τον Πάρη, καλώς ήρθατε!:)
 




PARadISe

Member
14 Μαϊου 2016
20
22


noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Καλώς ήρθατε και καλώς σας βρήκαμε! Να τον χαίρεσαι τον Παρούλη και να περάσετε πολλά και ευτυχισμένα χρόνια παρεούλα!!
 
  • Like
Reactions: PARadISe


mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
Καλος ήρθατε να χαιρεσαι τον Παρουλη και συγχαρητήρια για την πράξη σου να ιοθετησεις
 
  • Like
Reactions: PARadISe