Καλως σας βρηκα!!




vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Ναι ο ξεφτιλας:mad:
Θα στον στειλω πακετο Κατερινα..
δεν λες καλα που δεν στην εκανε ο μικρος χαχαχαχ να εβλεπα τοτε τι δηλωση γεννας θα εκανες σοτν ΚΟΕ χαχαχαχαχαχαχαχ
 
  • Like
Reactions: mareco












Yorkaddict

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2011
5.445
12.860
Aθήνα
Άγγελε να σε ρωτήσω, αν φυσικά γνωρίζεις :
Τα tan σημάδια στα ροτ μένουν στα ίδια σημεία όσο μεγαλώνει ο σκύλος ή υπάρχουν περιπτώσεις που περνάνε τα όρια του μαύρου;
Και κάτι ακόμα:
Έχεις/ έχετε παρατηρήσει ποτέ να βγουν tan τρίχες (ειτε διάσπαρτες είτε τούφες) στο μαύρο του κορμιού, όπως στην ράχη πχ ή σε σημεία που δεν θα έπρεπε;
 




Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Άγγελε να σε ρωτήσω, αν φυσικά γνωρίζεις :
Τα tan σημάδια στα ροτ μένουν στα ίδια σημεία όσο μεγαλώνει ο σκύλος ή υπάρχουν περιπτώσεις που περνάνε τα όρια του μαύρου;
Και κάτι ακόμα:
Έχεις/ έχετε παρατηρήσει ποτέ να βγουν tan τρίχες (ειτε διάσπαρτες είτε τούφες) στο μαύρο του κορμιού, όπως στην ράχη πχ ή σε σημεία που δεν θα έπρεπε;
Στα ιδια σημεια μενουν απλως σε μερικους σκυλους οσο μεγαλωνουν μπορει να σκουρυνουν παραπανω.(δεν ειναι επιθυμητο)
Ναι εχω δει σε ροτβαιλερ να βγαζουν tan τριχες συνηθως λιγες κατω απ τα αυτια η λιγες γυρω απο αυτα,στην ραχη η σε αλλα σημεια που να μου χτυπαει στο ματι εντονα ωστε να το προσεξω εγω προσωπικα δεν εχω δει..κ ουτε θελω να δω :p
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Yorkaddict










mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Με το καλο παιδιά!!!!

εγώ και η φωτογράφος θέλαμε να κάνουμε after πέρσι αλλα ο σύζυξ δεν επείσθη - ξενέρωτος θα του δείξω την φωτό σας το βραδυ... :cool:
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
θα είναι και τα 4 στον γάμο ? η θα παρεις μονο την χαιδεμενη σου και θα αφησεις τα αλλα ακαλεστα στο σπιτι ?

να ζήσετε Άγγελε :)
 


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
mariakala σε ευχαριστω,after δεν θα κανω ουτε εγω δεν μου αρεσει,ποιος ξαναντυνετε :p

Κατερινα,αν τα παρω κ τα 4 δεν ξερω ο κοσμος που θα παει μετα:LOL::LOL:
Σε ευχαριστω πολυ;)
 
  • Like
Reactions: vek




mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
mariakala σε ευχαριστω,after δεν θα κανω ουτε εγω δεν μου αρεσει,ποιος ξαναντυνετε :p
εμείς ούτε before δεν κάναμε... :ROFLMAO:
ο κακομοίρης σε κάτι φωτογραφίες βγήκε μονος του... :cry:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
εμείς ούτε before δεν κάναμε... :ROFLMAO:
ο κακομοίρης σε κάτι φωτογραφίες βγήκε μονος του... :cry:
Ναι αλλά...στόλισε την τούρτα όμως ;)
Εντάξει, όχι ο ίδιος. Η ιδέα του :)
 
  • Like
Reactions: Orilis


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3