εκτροφεις toy poodle κοκκινο


despoina_str

Member
10 Σεπτεμβρίου 2013
10
0
καλησπερα! θελω πολυ να παρω ενα σκυλακι αλλα επειδη ειμαι φοιτητρια πρεπει να ειναι toy για να ειναι ευκολο στις μετακινησεις και επειδη εχω καποιες αλλεργιες θα πρεπει να μαδαει λιγο εως καθολου! τα yorkshire που ξερω οτι δεν μαδανε δεν μου πολυαρεσουν ,εχω ομως αδυναμια στα κοκκινα toy κανισακια! θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει στην ευρεση ενος αξιολογου εκτροφεα κατα προτιμηση κοντα στην αθηνα;;;; ευχαριστω πολυ!!
 




despoina_str

Member
10 Σεπτεμβρίου 2013
10
0
ναι το εχω διαβασει αυτο το θεμα! αλλα περαν του cookiespirit kennel δεν καταλαβα ποιο αλλο εκτροφειο εχει κοκκινα κανισακια κ ειναι αξιολογο οποτε ηλπιζα μηπως υπαρχει καποιος να προτεινει κ καποιο αλλο ή να μου στειλει ενα pm ισως λιγο πιο κατατοπιστικο! ευχαριστω πολυ παντως για την τοσο συντομη απαντηση!!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.752
Έτσι είμαστε εμείς εδώ !!! Γρήγοροι!!!
Ελπίζω να σε βοηθήσει κάποιος, η Chloe δεν μπαίνει πλέον δυστυχώς.
Έχει βερυκοκί poodle και θα μπορούσε να σε προσανατολίσει, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα βρεθούν κι άλλοι με συμβουλές.
Πολύ καλή επιλογή φυλής πάντως, είναι πανέξυπνα υπέροχα σκυλιά, και πολύ πολύ παρεξηγημένα.
 
  • Like
Reactions: vek








despoina_str

Member
10 Σεπτεμβρίου 2013
10
0
καπου που θα μπορουσαν να μου στειλουν ισως;αν δεν ταλαιππωρηθει το ζωο φυσικα!

στελιο, οταν λεω δεν μου αρεσουν τα yorkshire εννοω οτι αν ειχα να διαλεξω μεταξυ του yorkshire και καποιου αλλου με διαφορετικη εξωτερικη εμφανιση μαλλον δεν θα διαλεγα yorkshire :p
 


despoina_str

Member
10 Σεπτεμβρίου 2013
10
0
ειναι καθαρα θεμα εμφανισης, τα βρισκω πανεμορφα! και ειναι και το κριτιριο του ''μαδηματος'' διοτι εχω αλλεργιες...περα απο αυτο , εαν δεν βρω κοκκινο εννοειται θα διαλεξω καποιο αλλο χρωμα!
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
καπου που θα μπορουσαν να μου στειλουν ισως;αν δεν ταλαιππωρηθει το ζωο φυσικα!

στελιο, οταν λεω δεν μου αρεσουν τα yorkshire εννοω οτι αν ειχα να διαλεξω μεταξυ του yorkshire και καποιου αλλου με διαφορετικη εξωτερικη εμφανιση μαλλον δεν θα διαλεγα yorkshire :p
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι θα σε σκοτώσω!!!!


αααχ αυτά τα τερριέ, ή τα λατρεύεις ή τα μισεις!

Εκτροφέας δύσκολα να δώσει σκυλι του αν δεν σε γνωρισει, οποτε το να το στείλει εμενα τουλαχιστον μου ειναι λιγο ...απιθανο.
 


despoina_str

Member
10 Σεπτεμβρίου 2013
10
0
θα μ αρεσε πολυ ενα μπεζ σκουρο,οχι αυτα που ειναι σχεδον ασπρα. αυτα που εχουν τα πολυ χαριτωμενα μπεζ σκουρα αυτακια για να γινω συγκεκριμενη! χαχαχα:D
 


despoina_str

Member
10 Σεπτεμβρίου 2013
10
0
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι θα σε σκοτώσω!!!!


αααχ αυτά τα τερριέ, ή τα λατρεύεις ή τα μισεις!

Εκτροφέας δύσκολα να δώσει σκυλι του αν δεν σε γνωρισει, οποτε το να το στείλει εμενα τουλαχιστον μου ειναι λιγο ...απιθανο.

συγγνωμηηηη δεν ηθελα να κακολογισω το σκυλουλακι σας φυσικα!!:D σε καμια περιπτωση δεν τα μισω!καμια ρατσα! αλλα θα προτιμουσα για μενα καποια αλλη ;)
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
συγγνωμηηηη δεν ηθελα να κακολογισω το σκυλουλακι σας φυσικα!!:D σε καμια περιπτωση δεν τα μισω!καμια ρατσα! αλλα θα προτιμουσα για μενα καποια αλλη ;)
χαχαχαχαχαχαχαχαχ τώρα κάπως το σωσες!!!! :p
 






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Πλάκανσου κάνει μην στεναχωριέσαι. Δεν σε αδικώ που δεν θέλεις να μπλέξεις με τεριέ!!!
Μουαχαχαχαχαα!!!
Εσένα θα σου κάνω μηνυση κιολας! Τα τεριέ κυρια μου ειναι η creme de la creme των σκυλιών!!!
χαχαχαχα ουφ!!! το εννοω παντως!!
Σημερα ημουν πολύ "φοβιστική" ολη τη μέρα!!! Τι να σε κάνω που με πέτυχες σημερα?
 


ILia

Well-Known Member
31 Οκτωβρίου 2013
119
3
ΑΘΗΝΑ
Κοκκινα poodle δεν υπαρχουν! Yπαρχουν τα βερυκοκκι που ομως σπανιζουν σαν χρωμα συγκριτικα με τα λευκα ή τα μαυρα.. Και παλι δεν ειναι σιγουρο οτι μεγαλωντας δεν θα εξελιχτει σε λευκο! Το δικο μου ( αγορασμενο απο poodles' kennel στον Καναδα και με pedigree, ενω σαν κουθταβακι ηταν σκετο βερυκοκο ,μετα οι βερυκοκι τριχες του παρεμειναν αραιες αναμεσα στο υπολοιπο τριχωμα του που εξελιχτηκε σε λευκο του χιονιου!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.798
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf