vizsla




korthem

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2015
176
187
33
Άρε φίλε σε ζηλεύω πάρα πολύ! Ονειρό μου να αποκτήσω βίσλα να ξέρεις! Άντε με το καλό να τον υποδεχτείς! Εύχομαι να είναι υγιής και να περάσετε πολλές καλές στιγμές! Μπορείς να μου πεις από ποιο εκτροφείο τον πήρες;
 
  • Like
Reactions: JIM GAR


JIM GAR

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2015
195
819
32
ΚΕΡΚΥΡΑ
ευχαριστω πολυ παιδια !!!!!:):) korthem ευχομαι να το πραγματοποιησεις συντομα το ονειρο σου ......λοιπον μιλουσα με παρα πολλα εκτροφεια για πολυ καιρο και μεχρι ναβρω την καταλληλη γεννα .....στο τελος ειχα καταληξει μεταξυ δυο .......
http://www.danitty.com/
http://www.sugarvizsla.hu/
τα οποια ειχαν γεννα την ιδια ακριβως περιοδο .......
η σελιδα του δευτερου εκτροφειου δεν ειναι ενημερωμενη γιατι πλεον εχει σελιδα στο facebook και με αυτην γνωστοποιει τις γεννες φωτο κλπ η εκτροφεας ......
ηκαι τα δυο πολυ καλα εκτροφεια και επειδη η διαφορα τιμης ειναι διπλασια στο δευτερο η λογικη ειναι να παρει κανεις απο το πρωτο ....ομως ειχε μια γεννα φοβερη το δευτερο εκτροφειο με american και uk bloodlines και με αλλες λεπτομερεις που δεν εχει σημασια να αναφερω και εκανα την τρελα και πηρα απο το δευτερο εκτροφειο .......μιλησα και μ εναν πολυ καλο εκτροφεα στην Αγγλια και μου ειπε για εναν stud dog που ειχε παρει απο το sugar και μ ειπε τα καλυτερα και δεν το σκεφτηκα και πολυ
 


Eraki

Well-Known Member
4 Μαϊου 2016
75
192
47
μάλλον το παραπήγες στο εξτρίμ όσον αφορά στους κόμπους... :p Ένα διπλό 8αράκι πραγματικά θα έκανε τέλεια δουλειά, είναι μακράν πιο εύκολο στην πλέξη, το ίδιο ανθεκτικό και θα "έτρωγε" λιγότερο σχοινί... https://el.wikipedia.org/wiki/Ελεύθερη_αναρρίχηση#/media/File:FigureOfEightLoop.jpg
Αυτά δεν τα αναφέρω για σένα που την έχεις ήδη φτιάξει τη ζώνη, σαφώς, αλλά για όποιον άλλο θα ήθελε να φτιάξει μια παρόμοια...
 
  • Like
Reactions: Orilis and JIM GAR


JIM GAR

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2015
195
819
32
ΚΕΡΚΥΡΑ
Ναι δικιο εχεις το ιδιο ανθεκτικος θα ηταν απλα παρηγγειλα ενα σχοινι το οποιο εβγαινε σε 3 μετρα διασταση εγω ηθελα να φτιαξω λουρι 1.80 διασταση οποτε ειπα να κανω τη θηλια της κρεμαλας ......;) για αισθητικους λογους το εκανα και γιατι μ περισσευε σχοινι :)
 


























vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
δυο φωτογραφιες του vizslakou οπως ειναι σημερα 5 μερες πριν τον παρω (y):) ειμαι πραγματικα πολυ χαρουμενος
εμείς να δεις τι έχουμε πάθει μ'αυτό το βελουτέ το πράμα το να το πιάσω στα χέρια μου θα το ριμάξω στα χάδια να πούμε που κρέμονται και τ'αφτιά του

με το καλό ρε παιδί, με το καλό
 


JIM GAR

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2015
195
819
32
ΚΕΡΚΥΡΑ
χαχαχαχαχα ............σας ευχαριστω πολυ παιδια πραγματικα ....... vaggelo να το ρημαξεις οποτε θες ;)
 
  • Like
Reactions: vaggelo


theo9

Well-Known Member
18 Μαϊου 2016
515
377
νοτια προαστια
σορρυ για την εκφραση αλλα είναι γαματος ο αυτιας σου.(χωρις παρεξηγηση για το αυτιας ε)


Ποιές είναι οι γραφειοκρατικές δυσκολίες, στο να δημιουργήσεις εκτροφείο;
στη χωρα που ζουμε οι γραφειοκρατικες δυσκολιες για οτιδήποτε εχει να κανει με σκυλι ή με ζωο σε φτανουν στο σημειο τρελας.
γιαυτο θα ζουν και θα βασιλευουν όλα τα παρανομα....και δεν θα ξεχωρίζεις τι είναι νομιμο και τι όχι.
 
  • Like
Reactions: JIM GAR


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3