Καλησπέρα,ερώτηση για AMPT


Nikos.89dog

New Member
30 Μαϊου 2016
3
0
34
Καλησπέρα σε όλους!!!Έχω έναν κούταβο 6 μηνών με βάρος 15 κιλά..μου φαίνεται λίγο μικρόσωμος και έχω καταγχωθεί για το άν κάνω κάτι λάθος..μήπως φταίει η τροφή,θέλει κάποια παραπάνω βοήθεια..υπάρχει κάποιος που γνωρίζει το πόσα κιλά πρέπει να είναι σε αυτή την ηλικία!!!!?? ευχαριστώ!!
 


vasilis_mike

Well-Known Member
19 Φεβρουαρίου 2016
1.681
3.903
ΑΘΗΝΑ
και πάλι ο κτηνίατρος θα σου πει. Μια γρήγορη ματιά εδω θα δεις αν ειναι οκ, ή οχι.LDpeso11EN.jpg
 


theo9

Well-Known Member
18 Μαϊου 2016
515
377
νοτια προαστια
όπως και ο φιλος από πανω . βλεπε τα πλευρα.αν φαινονται τα κοκαλα δωσε λιγο ακομα φαγακι.αν είναι οκ αστο.αν πιανεις και δεν βρίσκεις σκελετο κοψε κατι...
αλλα το ζυγιζει ο γιατρος οσες φορες πας σωστα??
αλλωστε σε αυτή τη ηλικια που πας σχετικα συχνα ο ντοκτορ αν δει ότι θελει λιγο να βαλει ή να βγαλει θα στο πει.
 






μπουλης

Well-Known Member
23 Σεπτεμβρίου 2010
752
306
n.smirni
Aν εννουσε apbt...
Ανάλογα με την γραμμή τους, τα 15 kg σε αυτη την ηλικία μπορει να ειναι και πολλά;)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.877
Την ίδια όμως ερώτηση [μαζί με άλλες] την έκανες και στο άλλο σου θέμα.
Δεν σε κάλυψαν οι εκεί απαντήσεις;
Γιατί βάζεις τα μέλη, στην διαδικασία να σε ξαναρωτήσουν τα ίδια που σε ρώτησαν και στο άλλο θέμα, για να μπορέσουν να σου απαντήσουν;
 


theo9

Well-Known Member
18 Μαϊου 2016
515
377
νοτια προαστια
Την ίδια όμως ερώτηση [μαζί με άλλες] την έκανες και στο άλλο σου θέμα.
Δεν σε κάλυψαν οι εκεί απαντήσεις;
Γιατί βάζεις τα μέλη, στην διαδικασία να σε ξαναρωτήσουν τα ίδια που σε ρώτησαν και στο άλλο θέμα, για να μπορέσουν να σου απαντήσουν;

δε ξερω ποιο είναι το άλλο θεμα αλλα ο μαλιαρος τυπος με το κιτρινο κουιξ κουιξ πολύ μαρεσει.
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
δε ξερω ποιο είναι το άλλο θεμα αλλα ο μαλιαρος τυπος με το κιτρινο κουιξ κουιξ πολύ μαρεσει.
Ε?
Πρώτη φορά βλέπεις τον μαλλιαρό τύπο με το κίτρινο κουιξ κουιξ?
Μήπως μπερδεύτηκες με τα προφίλ σου?
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.877
Ε?
Πρώτη φορά βλέπεις τον μαλλιαρό τύπο με το κίτρινο κουιξ κουιξ?
Μήπως μπερδεύτηκες με τα προφίλ σου?
Μη και πει κανάς Χριστιανός καλή κουβέντα για το mareco. Αμέσως να είναι troll δηλαδή :cautious::LOL: