Ματούλα ! ο σκύλος των ονείρων μας














mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Γλύκα κοριτσάκι μωρέ :love:

Βλέποντας το βίντεο, σκεφτόμουν τον Μάρκο, στην θέση της Ματούλας και αναρωτιόμουν, στα πόσα δευτερόλεπτα άραγε, θα είχε βρεθεί στον πάτο; :confused:
 




vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Γλύκα κοριτσάκι μωρέ :love:

Βλέποντας το βίντεο, σκεφτόμουν τον Μάρκο, στην θέση της Ματούλας και αναρωτιόμουν, στα πόσα δευτερόλεπτα άραγε, θα είχε βρεθεί στον πάτο; :confused:
Τον αδικείς τον Μάρκο, τον αδικείς πολύ. Δεν θα βρισκόταν στον πάτο. Το ενυδρείο θα κατεβαζε στο πάτωμα. Απλά πράγματα
και η Ματούλα δοκίμασε να μπει να κανει μια βουτια να ξετρυπωσει και αυτες τις παλιογαριδες αλλα την σταματησε η γλυκεια φωνη μου :mad: ευτυχως γιατι αν του εκανε καμμια γρατζουνια θα μας αμολαγε στην βαρυμπομπη και τις δυο ο ιδιοκτητης του ενυδρείου :D:D
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Χαχαχαχα

Και ο Μάρκος της βουτιάς είναι πάντως περισσότερο. Κάνει και σούπερ μπόμπες!
 
  • Like
Reactions: Estranged and vek


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Χαχαχαχα

Και ο Μάρκος της βουτιάς είναι πάντως περισσότερο. Κάνει και σούπερ μπόμπες!
ο Μαρκος είναι θεούλης το εχουμε πει χαχαχαχα
Εδω πάντως απο τον καιρό που εχω τον ντρεντ οτι σκυλι και να φερω ακουει με την μια :) ξεσηκώνουν όλα την συμπεριφορα του , θα φροντισω να εχω παντα εναν Γερμανο στον σπιτι :p
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Σε πειράζει μήπως, να σου στείλω ένα χαριτωμένο μαυράκι, με ουρά υπερπαραγωγή, να κάνει μερικά ιδιαίτερα;
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Σε πειράζει μήπως, να σου στείλω ένα χαριτωμένο μαυράκι, με ουρά υπερπαραγωγή, να κάνει μερικά ιδιαίτερα;
όχι αλλα στον θεούλη πιανουν αυτα ??χαχαχαχα η μηπως ο Ελληνας μου χαλασει και τον Γερμανο ?:D
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Εκτος ότι εχω γίνει μία κούκλα , χθες επιτέλους εψησα και την κοντή να παιξει μαζί μου που ηθελε μόνο την Τσίκα και εμενα δεν μου εδινε καμμία σημασια ;) μόνο ο βλάκας ο μεγαλος μου εχει ξεφύγει και αντιστεκεται στην ομορφια μου και στην τσαχπινια μου αλλα που θα πάει θα τον ψησω και αυτον !!
http://s1258.photobucket.com/user/ventourikat/media/video-1465391510_zps1y2oftzp.mp4.html
 


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
το πατσαβουρι δεν κανει πισω χα χα χα
η τσικαρα εχει τελειες αυταρες:p
ο τρεντ που ειναι?
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
το πατσαβουρι δεν κανει πισω χα χα χα
η τσικαρα εχει τελειες αυταρες:p
ο τρεντ που ειναι?
να δεις βιντεακι της μικρη με την Τσικα χαμός
η Τσικαρα εχει τα αυτιά !!!! θα παω να τα κατοχυρωσω χαχαχαχα
ο ντρεντ δεν θέλει ούτε να την βλέπει την ματουλα χαχαχ την κοιταει με αηδία και ειναι συνέχεια γρ γρ φύγε μακριά μου χαχαχαχ και αυτη ολο παει και τον προκαλει για παιχνιδι
 




vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Ευχαριστώ για τις κοινοποιήσεις σας αλλά η Ματούλα χρειάζεται και άλλες ,

https://www.facebook.com/ventourikat?pnref=story
https://www.facebook.com/dnassib/posts/10153750238558568?pnref=story

και μην ξεχάσω ! η Ματούλα λέει ενα μεγάλο ευχαριστώ στην θεία @dnassib για το υπέροχο κειμενάκι και στην θεία @Estranged για το ξεχωριστό βίντεο που της έφτιαξε :)
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3