vizsla






JIM GAR

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2015
195
819
32
ΚΕΡΚΥΡΑ
theo9 τι παρεξηγηση βρε το ξερω που ειναι μεγαλος μεγαλος αυτιας και με τρελαινει αυτο ;)mariatheo μεγαλωσε πολυ οντως το σκασμενο !!!!thanks .......korthem σε ευχαριστω πολυ ευχομαι και εσυ να αποκτησεις μια μερα εναν τετοιο και ακομα καλυτερο :)
 


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Άρτα Γιάννενα μια ώρα δρόμος!! Φτιάχνεις καλό καφέ;; :ROFLMAO::D:p Θα του τσαλακώσω τις αφτουλήθρες!! Άντε με το καλό, όλοι την ίδια χαρά είχαμε περιμένοντας όχι όμως και το ίδιο επίπεδο προετοιμασίας, η αλήθεια να λέγεται!
 
  • Like
Reactions: JIM GAR


JIM GAR

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2015
195
819
32
ΚΕΡΚΥΡΑ
my enzo πολυ κοντα εισαι οντως ελα για τσαλακα και καφε θα σε περιμενω ..................:):)
 




JIM GAR

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2015
195
819
32
ΚΕΡΚΥΡΑ
Χαχαχαχαχαχα ......Σ ευχαριστω πολυ lavernce......:) μεγαλο σουξε τελικα τα αυτια του ....η αδερφη μου τοσο καιρο συνεχεια αυτο μου λεει .....οτι δε θα μπορει να ατισταθει σε αυτες τις αυτουμπες .......
 
  • Like
Reactions: Lavernne




reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
να χαιρεσαι τον αυτιαγκουρα...

πολυ αγαπημενη φυλη,παροτι δεν ειχα ποτε στην κατοχη μου...ειναι απο τα καλυτερα point σκυλια που ειχα την τυχη να δω, εν ωρα εργασιας...απο τις ελαχιστες φυλες επισης, που κανουν ,σχεδον, εξισου καλα και retrieving...

επισης ειναι η πιο "γελοια" φυλη πουλοσκυλων με τις πιο αστειες φατσες που δεν μπορεις ποτε να το κοιταξεις και να μην ψοφησεις στα γελια...

θα περασεις πολυ καλα μαζι του...
 
  • Like
Reactions: JIM GAR and dnassib


JIM GAR

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2015
195
819
32
ΚΕΡΚΥΡΑ
Reimeister ευχαριστω πολυ ναι δικιο εχεις πολυ ξεχωριστα σκυλια......ori lis ευχαριστω παρα πολυυυ σημερα ταξιδευω το απογευμα .......παιδια σημερα λοιπον επιστρεφω με τον σκυλακο μ.....οτι και να πω δε μπορω να περιγραψω το ποσο χαρουμενος νιωθω ......χτες τον ειδα για πρωτη φορα ....πηγα με τρενο στο χωριο της εκτροφεα μ γιατι μενει αρκετα εξω απο τη βουδαπεστη .......με υποδεχτηκε λοιπον με τον φατσονι και και τα σκυλια της ...μ τα γνωρισε ολα ..πολυ εκπαιδευμενα και πανεμορφα σκυλια ....και στη συνεχεια τα εβαλε μεσα σπιτι και εμεινε μονο ο κουταβος .....τι να πω ....δε μπορουσα να βγαλω τα ματια μ απο πανω τ .....φατσονι μεγαλο ,φοβερη ενεργεια , απιστευτα φιλικοτατος , κανει ηδη retrieving και στο δινει στο χερι ,του εχει μαθει και τρεις εντολες στα ουγγρικα .....η αισθηση που εχεις οταν αγγιζεις το τριχωμα μ τ απο αλλο κοσμο πολυ πολυ μαλακο ....κατσαμε 3 ωρες και μικουσαμε και παιζαμε με τον Arthur και μετα τον αποχαιρετησα για να μην το φερω στο ξενοδοχειο και ταλαιπωρηθει και αλλο ....οποτε θα παω να τον παρω με ταξι πριν την πτηση σημερα ετσι ωστε να ειναι λιγο πιο φιλικη η ολη διαδικασια για αυτον(χαλαλι τ τα αρκετα παραπανω χρηματα) περιττο φυσικα να σας πω οτι δεν κοιμηθηκ α και πολυ το βραδυ γιατι τον σκεφτομουν συνεχεια ..
..α ξεχασα να αναφερω οτι χτες προς το τελος μ τον εδωσε να τον παρω βολτα με το λουρι ...η πιο ωραια στιγμη ηταν για μενα .....και μ εδειξε οτι στεναχωριεται πολυ που θα τον δωσει και θελει συνεχεια να της στελνω νεα του
 






ripper2.1

Well-Known Member
21 Δεκεμβρίου 2015
489
1.386
39
Κω
Φιλε Jim με γύρισες 2 μήνες πίσω φιλε !!!!! Ωραίες στιγμές που θα σου μείνουν για παντα !! Καλη επιστροφή ευχομαι κ ολα να πάνε όπως τα σχεδιασες !!!! Αν στρεσαριστει το κουταβι μη του δωςεις σημασία , ούτε να δειξεις ενδιαφέρον εκείνη την ώρα σαν να ειναι μωρο , γιατι θα του ενισχύσεις το συναίσθημα που νιώθει !! Αυτη η συμβουλή , ειναι κ για μετα , αν τρομάξει , αν χτυπήσει κάπου κ κλάψει , μεινε στην απάθεια κ άστο να το διαχειριστεί μονος του ....
 




myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Μην του λέτε τέτοια του ανθρώπου και τον αγχώνετε!! @JIM GAR εσύ να σκέφτεσαι ότι από αύριο θα σουλατσάρετε και θα ζείτε την αγάπη σας κάτω απ' τα πλατάνια στο παραλίμνιο (Αχ, Γιάννενα... :love:)!! Καλή επιστροφή...
 
  • Like
Reactions: JIM GAR


Siegfried

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2013
301
330
Athens-Crete
Μην του λέτε τέτοια του ανθρώπου και τον αγχώνετε!! @JIM GAR εσύ να σκέφτεσαι ότι από αύριο θα σουλατσάρετε και θα ζείτε την αγάπη σας κάτω απ' τα πλατάνια στο παραλίμνιο (Αχ, Γιάννενα... :love:)!! Καλή επιστροφή...
ΑΝ η αεροπειρατεία έχει αίσιο τέλος......... :) :)
 
  • Like
Reactions: JIM GAR


JIM GAR

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2015
195
819
32
ΚΕΡΚΥΡΑ
Ripper οντως φοβερη εμπειρια μεχρι στιγμης ...ευχαριστω για τις συμβουλες ..ο κακομοιρης θα φαει αρκετη κουραση γιατι μετα απο 6 ωρες που θα ειναι στα αεροπλανα θα οδηγησω και κανα 3ωρο μεχρι γιαννενα ...μεγαλο ταξιδι το ατιμο .......siegfriend μπορει και να γυριζω με την ανδρικη ομαδα πολο του ολυμπιακου οποτε δε μασαω my enzo ισχυει απο αυριο λιμνη και το καλοκαιρι θα γινει κολυμβητης ........
 


JIM GAR

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2015
195
819
32
ΚΕΡΚΥΡΑ
Σας απανταω λιγο μονολεκτικα παιδια γιατι εδω στη βουδαπεστη μια εχω ιντερνετ μια δεν εχω ....παραγραφους ολοκληρους θα εγφραφα απο τον ενθουσιασμο μ
 
  • Like
Reactions: mareco


mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
Σας απανταω λιγο μονολεκτικα παιδια γιατι εδω στη βουδαπεστη μια εχω ιντερνετ μια δεν εχω ....παραγραφους ολοκληρους θα εγφραφα απο τον ενθουσιασμο μ
Καλο ταξίδι να εχετε.θα περιμενουμε νέα απο το σπίτι σας...
 
  • Like
Reactions: JIM GAR and Orilis


bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
Είδα vizsla από κοντά πρόσφατα και έπαθα την πλάκα μου. Το χρώμα, το τρίχωμα,το μουσούδι, το βλέμμα, ΤΑ ΑΥΤΙΑ.:love: καλή επιστροφή να έχετε και να περνάτε όμορφα. (τσίμπα του το κωλί από μένα:barefoot:)