Ματούλα ! ο σκύλος των ονείρων μας










vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Έτοιμη για τους Ολυμπιακούς , η ασκήσεις στην Δοκό ειναι τελειωμένες τώρα δουλεύειunnamed (6).jpg τους κρίκους
unnamed (2).jpg unnamed (5).jpg unnamed (7).jpg


Η Ματούλα συνεχίζει να ψάχνει ένα σπίτι , όχι δεν έχει κάποιο θέμα και δεν βρίσκει , μετά από 700 κοινοποιήσεις δεν είχε ούτε ένα τηλέφωνο , την τρώει η φήμη του πόιντερ και δεν έχει έρθει κανένας να γνωρίσει από κοντά τον χαρακτήρα της βελουδένιας μου , δεν έχει έρθει κανένας να δει τι υπέροχο πλάσμα είναι .
Αλλά δεν απογοητεύετε περιμένει τον πρίγκιπα η την πριγκίπισσα και κάνει προπόνηση στην ενόργανη :D
 




Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Είδα νέο μήνυμα και χάρηκα... τσάμπα όμως. Το καλό πράγμα αργεί να γίνει λένε, εύχομαι λοιπόν η αναμονή να είναι για καλό! :)

Αυτό το μαύρο της κεφάλι, είναι μοναδικό.
Μοναδικά, όμορφο!!!
Μου αρέσει πάρα πολύ :love:
Χαχα. Λογικό!
@vek μήπως να την περάσεις μια ολόσωμη μαύρη βαφή, και να την ετοιμάσεις με την κορδελίτσα της για δώρο; :D
 




vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
@Xotikouli λες ? χμ καλή ιδέα έχει μάθει να ζει και με ζαβά σκυλιά θα νιώσει σαν το σπίτι της με τον Μάρκο ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Νομίζω ότι θα σταματήσω να βάζω αγγελίες χωρίς φυλή :cool: και θα την βάλω σαν γαλλικό Μπρακ να είναι κάτι πιο σπάνιο βρε παιδί μου και με γαλλική φινέτσα :D
 








vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
matoula.jpg

Βάλαμε το κασκόλ μας γιατί έξω έχει κρύο μην μας πιάσουν τα λαιμά μας :p

όποιος θέλει να σώσει την Ματούλα από το τρελάδικο μου, ας επικοινωνήσει με το προφίλ μου η με

https://www.facebook.com/ThrakomakedonesAnimalWelfare/?fref=ts

αλλιώς να το ξέρετε έχω σκοπό να την ντύσω μελισσούλα :cool:
 


Orpheas

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2017
87
150
Uppsala/Sweden
Απίστευτο πανένορφο και μοναδικό! Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι παρόμοιο όσο αφορά την εξωτερική του εμφάνιση!
 
  • Like
Reactions: vek




vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
και ίσως να είναι η τελευταία σας ευκαιρία να αποκτήσετε έναν νόμιμο σκύλο ! Ματούλα εκτός της ομορφιά της και τον υπέροχο χαρακτήρα της τώρα πια έχει σαν προίκα την στείρωση, το τσιπ, και την μη υποχρέωση να κυκλοφορεί με φίμωτρο . Εξτρα δωράκι από εμένα το διαβατήριο σφραγισμένο από την Νομαρχία :D.
Αποφασίστε τώρα να βάλετε την Ματούλα στην ζωή σας , σε έναν μήνα εγώ θα πληρώνω χιλιάρικα για τις κοινοποιήσεις και εσείς θα φάτε 10-15 εργάσιμες στον Δήμο μέχρι να ολοκληρωθεί η υιοθεσία 18157894_1948800828665868_2469799084046753802_n.jpg
 






vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
ματουλα 6.jpg

ματουλα 1.jpg

Βρήκαμε καναπέ ,βρήκαμε κρεββάτι έχουμε και μικρά και μεγάλα δίποδα να μας υπηρετούν και τώρα δεν ψάχνουμε άλλο.
Η Ματούλα είναι επιτέλους ευτυχισμένη και εγώ έχω μία στεναχώρια αλλα μου φευγει όταν βλέπω αυτές τις φωτο.
Ομορφη ζωη να έχει η βελουδένια μου :)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.650
19.883
Μόλις περάσει το πρώτο κλάμα, μόνο χαρά, ικανοποίηση και συγκίνηση μένει!
Να συνεχίσει να έχει καλή ζωή το κορίτσι σου, το όμορφο :love:
Αντε να πέρνουν σειρά και οι υπόλοιποι...:barefoot:
 
  • Like
Reactions: vek


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf