Στειρωθήκαμε και σας περιμένουμε! (Μάσκα)


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Ορίστε, λοιπόν, άλλο ένα βίντεο της κοριτσάρας μου! Sirko, που'σαι? Η Μάσκα τρώει λάχανο την Ελβετούλα!
εδω ειμαι!!! το ελβετακι αμα την πιασει ομως την μασκα θα σου πω εγω!!! ωραιο βιντεακι ! αν και παντως εγω χαλβαδιαζα την ελβετη :cool: και δεν μπορω να καταλαβω γιατι !!!
 








mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.650
19.880
Πολύ ωραία φωτό!

Και με τα καλύτερα αξεσουάρ, το κορίτσι ε;
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Μόνο αξεσουάρ; Βόλτες σε καταπράσινες περιοχές με καθημερινή εκτόνωση, διασκέδαση κι εκπαίδευση, αθλοπαιδίες, μπαρφ για φαγητό κι έναν Γερμανό που την λατρεύει όσο τον λατρεύει κι αυτή.
Τυχερό για ζώο που στάλθηκε για πειραματόζωο, μετά το πέρας τον πειραμάτων θα πήγαινε σε σκυλισιο οίκο ανοχής κι έπειτα θα τερματιζόταν η ζωή του για να γίνει λουκάνικα :D
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Μετά από έντεκα χρόνια και μερικούς ακόμα μήνες από την ημέρα που υιοθετήθηκε ήρθε η ώρα της Μάσκας «μου» να πάει να βρει τα τόσα σκυλιά της καρδιάς μας… Έζησε μια υπέροχη ζωή στη Γερμανία, συντροφιά με έναν άνθρωπο που την αγάπησε πολύ κι αυτή τη στιγμή νιώθει ένα τεράστιο κενό. Ένα κενό που όσοι το έχουν νιώσει ξέρουν τι πόνο φέρει, κι όσοι δεν το έχουν νιώσει τους εύχομαι να αργήσουν ακόμα πολύ πολύ να το νιώσουν…

Αντιο Μασκάκι! Αγαπήθηκες πολύ! Καλό ταξίδι
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.810
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf