Παρουσιαση Dio aka "thousand snails tongue"


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
για να καταλαβεις για τι εξαιρετικο χαρακτηρα μιλαμε, δες την παρακατω φωτο...
ειναι τραβηγμενη αρχες Μαϊου δηλαδη δεν εχει κλεισει το κουταβι ουτε τους 4 μηνες...
εχει βγει στην άπλα ελευθερος να τρεξει να παιξει να κανει οτι θελει να ξεσαλωσει και αποφασιζει απο μονος του να παει να στηθει διπλα απτο μωρο ελεγχοντας και τους υπολοιπους οσο διασκεδαζουν...
τι να πεις...νομιζω η φωτο μιλαει απο μονη της
:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:
 
  • Like
Reactions: cygor


cygor

Well-Known Member
15 Νοεμβρίου 2015
623
1.496
41
χαχαχαχαχαχαχαχα
οχι μωρε και στις αλλες φωτο ετσι ειναι
το καλυτερο λυσιμο ειναι αυτο,παντα εχεις να πιασεις.
ετσι ακριβως και παντα μπορεις να διορθωσεις
 




myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Στη φωτό με το φίμωτρο η πρώτη σκέψη είναι "κοίτα άγριος που φαίνεται!" και μετά προσέχεις βλέμμα: η ΑΠΟΛΥΤΗ αφοσίωση!! Σαν να λέει "Boss, εγώ για πάρτη σου μέχρι και κολομπίνα ντύνομαι, αλήθεια"! :love:(y)
 


cygor

Well-Known Member
15 Νοεμβρίου 2015
623
1.496
41
Στη φωτό με το φίμωτρο η πρώτη σκέψη είναι "κοίτα άγριος που φαίνεται!" και μετά προσέχεις βλέμμα: η ΑΠΟΛΥΤΗ αφοσίωση!! Σαν να λέει "Boss, εγώ για πάρτη σου μέχρι και κολομπίνα ντύνομαι, αλήθεια"! :love:(y)
ξερεις πολλα εσυ!!:LOL::LOL:

 






cygor

Well-Known Member
15 Νοεμβρίου 2015
623
1.496
41
Αγαπητέ φίλε να σου ζησει τι ωραίο σκυλί είναι αυτό .Τι τρώει barf
η διατροφη του στηριζεται σε κροκετα με βαση το αρνι και συμπληρωματικα σπιτικη barf με βαση μοσχαρι και για γλυκο μια λεκανη ρυζι.

ευχαριστω για τα καλα σου λογια
 


sesan

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2010
46
27
η διατροφη του στηριζεται σε κροκετα με βαση το αρνι και συμπληρωματικα σπιτικη barf με βαση μοσχαρι και για γλυκο μια λεκανη ρυζι.

ευχαριστω για τα καλα σου λογια
Δε θέλησες όμως να μου πεις την άποψή σου γιατί δικό μου σκυλί θα το εκτιμούσα αν έκανες μία αναφορά
 


cygor

Well-Known Member
15 Νοεμβρίου 2015
623
1.496
41
Δε θέλησες όμως να μου πεις την άποψή σου γιατί δικό μου σκυλί θα το εκτιμούσα αν έκανες μία αναφορά
βρε αφου σου απαντησα ενδελεχως στο τοπικ σου τι θα εκανα εγω στη θεση σου τι αλλο να σου γραψω με pm; κι εκτος των αλλων οταν γραφω την αποψη μου αμεσα εκτιθεμαι προς ολους πραγμα που το επιδιωκω για ανταλλαγη αποψεων. Το να σου γραψω μια λιστα σε ενα πμ τι να κανεις και τι οχι το βρισκω λιγο ανευθυνο απο μερους μου.
Με λιγα λογια θα σου επαναλαβω πως την ορεξη του σκυλου μπορεις να την χρησιμοποιησεις σαν εργαλειο για να διορθωσεις προβληματα που εχουν προκυψει στην πορεια της ζωης του. Ειναι το ισχυροτερο κινητρο.
 


sesan

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2010
46
27
βρε αφου σου απαντησα ενδελεχως στο τοπικ σου τι θα εκανα εγω στη θεση σου τι αλλο να σου γραψω με pm; κι εκτος των αλλων οταν γραφω την αποψη μου αμεσα εκτιθεμαι προς ολους πραγμα που το επιδιωκω για ανταλλαγη αποψεων. Το να σου γραψω μια λιστα σε ενα πμ τι να κανεις και τι οχι το βρισκω λιγο ανευθυνο απο μερους μου.
Με λιγα λογια θα σου επαναλαβω πως την ορεξη του σκυλου μπορεις να την χρησιμοποιησεις σαν εργαλειο για να διορθωσεις προβληματα που εχουν προκυψει στην πορεια της ζωης του. Ειναι το ισχυροτερο κινητρο.
Συγνώμη αλλά δεν μπορώ να βρω την απάντηση σου στο δικό μου ,post για αυτό σε ξαναρωτάω
 


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Ειναι το ισχυροτερο κινητρο.
Οταν του γυρισει το ματι στα κοκκινα κερασε το ζαμπονακι για να μην φαει τον απεναντι κ μετα συζηταμε για ισχυρα κινητρα :p
 


cygor

Well-Known Member
15 Νοεμβρίου 2015
623
1.496
41
Οταν του γυρισει το ματι στα κοκκινα κερασε το ζαμπονακι για να μην φαει τον απεναντι κ μετα συζηταμε για ισχυρα κινητρα :p
αφου κι εσυ ταιζεις μωρε γιατι διαφωνεις;
εκτος και αν απτο τσαντακι βγαζεις φιλακια και αγκαλιτσες :LOL:
:p
 


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
αφου κι εσυ ταιζεις μωρε γιατι διαφωνεις;
εκτος και αν απτο τσαντακι βγαζεις φιλακια και αγκαλιτσες :LOL:
:p
Ακριβως επειδη κι εγω ταιζω υπο συνθηκες ξερω οτι αν ο σκυλος φοβαται (περιπτωση φιλου που σε ρωταει) χεστηκε για το φαι κ την στιγμη εκεινη αυτο που θα τον κρατησει κοντα σου ειναι η ασφαλεια που νιωθει διπλα σου, κ οταν του γυρισει το ματι παλι χεστηκε για το φαι κ το μονο που θα τον σταματησει ειναι ο φοβος των συνεπειων.
Γι αυτο ακριβως κ οταν δεν ειμαι σε αθλητικο χωρο κ κυκλοφορω στο δρομο η σε βολτα δεν εχω τιποτα αλλο μαζι μου παρα μονο το σκυλο κ το λουρι.
Απλο. ;)
 




cygor

Well-Known Member
15 Νοεμβρίου 2015
623
1.496
41
Ακριβως επειδη κι εγω ταιζω υπο συνθηκες ξερω οτι αν ο σκυλος φοβαται (περιπτωση φιλου που σε ρωταει) χεστηκε για το φαι κ την στιγμη εκεινη αυτο που θα τον κρατησει κοντα σου ειναι η ασφαλεια που νιωθει διπλα σου, κ οταν του γυρισει το ματι παλι χεστηκε για το φαι κ το μονο που θα τον σταματησει ειναι ο φοβος των συνεπειων.
Γι αυτο ακριβως κ οταν δεν ειμαι σε αθλητικο χωρο κ κυκλοφορω στο δρομο η σε βολτα δεν εχω τιποτα αλλο μαζι μου παρα μονο το σκυλο κ το λουρι.
Απλο. ;)

για πολλοστη φορα για να σου βγει η κουβεντα κοβεις-ραβεις ποστ και παραποιεις τα λεγομενα μου..
δεν θα απαντησω γιατι δεν βρισκω νοημα μιας και ξερω οτι ειναι πιο ευκολο να μαθει ο σκυλος μου να χορευει μποσα-νοβα παρακολουθοντας βιντεο στο youytube παρα να δεχτεις οτι υπαρχει διαφορετικη μεθοδος απο τη δικη σου και οτι μπορει να δουλευει κιολας, προτιμω ομως, για να τελειωνουμε και να δειξουμε τον αναλογο σεβασμο στο τοπικ παρουσιασης του σκυλου μου, ενα σκυλι που θα το παρω με το καλο και θα του δειξω οτι οσο ειναι εξω διπλα μου θα του συμβαινουν ευχαριστα πραγματα(φαγητο-παιχνιδι κλπ)και παραλληλα θα του ανεβαζω και τη διαθεση για αυτο, ενω μακρυα μου οχι, απτο να παρω ενα φοβισμενο κουταβι και να το τραβολογαω σερνοντας απτο σβερκο νομιζοντας οτι ετσι κοινωνικοποιειται...αυτα και τελος
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Οχι βρε...καμμία σχέση.
Δεν ανακατεύομαι σ'αυτά εγώ.
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3