Ένα συγκινητικό βίντεο








kosmaki

Well-Known Member
17 Σεπτεμβρίου 2015
367
793
37
Τουλάχιστον τελειώνει αισιόδοξα. Εκεί που μπαίνει στο νοσοκομείο και ο σκύλος (ως συνήθως) περιμένει να βγει μου σφίχτηκε η ψυχή. Αφού έχω πει πως δεν θα βλέπω τέτοια βίντεο γιατί μετά μου παίρνει όλη τη μέρα (και αν) να συνέλθω, αυτό ωστόσο έχει happy end και έσωσε την μέρα. (Και πολύ πολύ σημαντικό το κεντρικό μήνυμα της δωρεάς οργάνων, να το πούμε κι αυτό)
 
  • Like
Reactions: ICE


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Θα συμφωνήσω μαζί σου @kosmaki Και είναι πραγματικά πολύ ωραίο όταν συνδυάζεται η φιλοζωία με την φιλανθρωπία και δεν έχει υποσκελίσει η πρώτη την δεύτερη...
 
  • Like
Reactions: kosmaki








myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Το βίντεο κυκλοφορεί εδώ και λίγες μέρες και στο φουμπου. Κάθε φορά που βλέπω τέτοιο βίντεο το πρώτο πράγμα που νιώθω είναι θυμός και μετά στενοχώρια.
 


theo9

Well-Known Member
18 Μαϊου 2016
515
377
νοτια προαστια
Το βίντεο κυκλοφορεί εδώ και λίγες μέρες και στο φουμπου. Κάθε φορά που βλέπω τέτοιο βίντεο το πρώτο πράγμα που νιώθω είναι θυμός και μετά στενοχώρια.

εγω πραγματικα με τετοια που βλεπω ή ειδήσεις για σκυλια που διαβαζω κτλ ξεζουμίζομαι απλα.
απογοητευση - στενοχωρια - νευρα όλα μαζι.και οντως μου μενουν στο μυαλο για μερες και με ριχνουν παρα πολύ.γιαυτο εχω σταματησει να μαθαινω πλεον τι εγινε ή να βλεπω τετοια...
 


Haris Drazen

Well-Known Member
25 Μαρτίου 2016
1.454
2.847
ΑΘΗΝΑ
θα μπορουσε να ειναι ακομα πιο τραγικο το σεναριο, αν η αιτια του ατυχηματος δεν ηταν οτι ο "ιδιοκτητης" αφαιρεθηκε κοιτωντας απο τον καθρεφτη τον σκυλο να τον ακολουθει. Γιατι ετσι "εμμεσα" ο σκυλος προκαλεσε το ατυχημα.
Θα μπορουσε να κανει κατι αλλο,επισης ανευθυνο. Να εγραφε sms στην γυναικα του, πχ. "η αποστολη εξετελεσθη" ή "ξεφορτωθηκα τον Ρεξ" και να εχανε τον ελεγχο του αυτοκινητου, ενω ο σκυλος ετρεχε να τον προλαβει μεσα απο το δασος....
 
Last edited:


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
μολογα απο που το ειδες..............
Προσπαθησα απο χθες να το αποφυγω στο fb αλλα τελικά το ανέβασε μια φίλη που δεν εχει καν σκύλο και υπεκυψα. Το τελος με το closeup στα ασπρισμένα μουτρα του μάλι ήταν σαν κάποιος να έστριψε το μαχαίρι. :)

ότι ανεβάζεις ειτε λινκ ειτε βιντεο δε θα τα ανοιγω από δω και περα.
και δε κανει να στενοχωριεμαι...
Εεεελα! ανεβάζω και στο αστεια βίντεο καμια φορά! Το λέει ο τιτλος! Ειναι ασφαλές.
 
  • Like
Reactions: tasos malinoua


theo9

Well-Known Member
18 Μαϊου 2016
515
377
νοτια προαστια
Προσπαθησα απο χθες να το αποφυγω στο fb αλλα τελικά το ανέβασε μια φίλη που δεν εχει καν σκύλο και υπεκυψα. Το τελος με το closeup στα ασπρισμένα μουτρα του μάλι ήταν σαν κάποιος να έστριψε το μαχαίρι. :)



Εεεελα! ανεβάζω και στο αστεια βίντεο καμια φορά! Το λέει ο τιτλος! Ειναι ασφαλές.

ενταξει. τοτες...
 








betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Πρώτα απ όλα! Humans of Kalamata! :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

νομιζω οτι αυτο το θεμα πρεπει να κλειδωθει...
Phoebe??

Σοβαρά τώρα. Τα ζώα του animal heroes έχουν ανεπτυγμένη συναισθηματική νοημοσύνη.
Πρέπει να ναι ξεχωριστα, δεν γίνεται.
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf