sancho


Yorkaddict

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2011
5.445
12.860
Aθήνα
Ουαου:eek:
Αποκαλυπτικότατη η κουταβισια φώτο!!!

Αν ρώταγες τότε το κλασσικό "τι είναι το κουταβάκι που βρήκα", νομίζω τζακρασελακι δαγκωτό θα λέγαμε οι περισσότεροι.
 
  • Like
Reactions: betty coltrane


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.103
10.055
Athens
Ουαου:eek:
Αποκαλυπτικότατη η κουταβισια φώτο!!!

Αν ρώταγες τότε το κλασσικό "τι είναι το κουταβάκι που βρήκα", νομίζω τζακρασελακι δαγκωτό θα λέγαμε οι περισσότεροι.
Δεν έχει το βλέμμα του τρελλού και σαλεμένου όμως.:LOL: Είναι κουλ τυπάκος αλλά εντυπωσιάστηκα και από την ταχύτητα όταν τον πιάνει η τρέλλα της τρεχάλας. Νομίζω ότι είναι το ιδανικό μέγεθος και η ιδανική νοοτροπία για αστικό σκύλο.

@betty coltrane στριπάρισμα είπαμε... όχι να το καραφλιάσεις το σκυλί!
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Ουαου:eek:
Αποκαλυπτικότατη η κουταβισια φώτο!!!

Αν ρώταγες τότε το κλασσικό "τι είναι το κουταβάκι που βρήκα", νομίζω τζακρασελακι δαγκωτό θα λέγαμε οι περισσότεροι.
Mόνο ενα!; Κάνει για δυο τζακ στο μεγεθος. :LOL:
 
  • Like
Reactions: Yorkaddict


elpinor

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2015
846
3.188
Αθήνα
@betty coltrane στριπάρισμα είπαμε... όχι να το καραφλιάσεις το σκυλί!
Το παιδί δεν θέλει στριπάρισμα. Η μισή γοητεία του είναι το αναμάλλιασμα του. Προβάλει την ανεξάρτητη μποεμ προσωπικότητα του, την ανέμελη θεώρηση της ζωής, τον επαναστάτη μέσα του.
Αυτό που θα συμπλήρωνε το καλλιτεχνικό στυλ του είναι μια κόκκινη μπαντάνα και ένα μαύρο μπερέ.:)
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Το παιδί δεν θέλει στριπάρισμα. Η μισή γοητεία του είναι το αναμάλλιασμα του. Προβάλει την ανεξάρτητη μποεμ προσωπικότητα του, την ανέμελη θεώρηση της ζωής, τον επαναστάτη μέσα του.
Αυτό που θα συμπλήρωνε το καλλιτεχνικό στυλ του είναι μια κόκκινη μπαντάνα και ένα μαύρο μπερέ.:)
Ωωω μάι λίτελ νταγλίν, γεγ αγ γιου αϊντίν;
 

Attachments



dimitris-skg

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2012
844
2.851
Έχω ζητήσει από τον admin την εξαίρεσή σας από μελλοντικούς διαγωνισμούς :sneaky:.
Με τέτοιο fan-club (κλίκα δηλαδή), δύσκολα ν΄αγιάσει κάποιος άλλος.

Τρελή φάτσα ο Σάντσο, από πού βαστάει το όνομα;
 




betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Έχω ζητήσει από τον admin την εξαίρεσή σας από μελλοντικούς διαγωνισμούς :sneaky:.
Με τέτοιο fan-club (κλίκα δηλαδή), δύσκολα ν΄αγιάσει κάποιος άλλος.

Τρελή φάτσα ο Σάντσο, από πού βαστάει το όνομα;
Μου φαίνεται ότι θες να πεις ότι δεν ηταν καθαρή νίκη και ότι έπαιξαν ρόλο οι δημόσιες σχέσεις. Το οποίο ειναι μεγάλη κακία αλλά αυτά τα εχει η δημοσιότητα. Θα δεχτούμε και αρνητική κριτική.
Αλλά Δημήτρη, να ξέρεις ότι, όπως λέει και η ποιήτρια, the haters gonna hate, hate, hate, hate, hate...

Μου έκανε για ισπανόμεξικάνος οχι κινεζος!!!:D και ημουν μεταξύ του Ραμόν και του Σάντσο (το Δον Κιχώτης μου φανηκε κομματακι δυσκολο να το μάθει :p). Ετυχε να πάω σε μια συναυλία το επομενο βράδυ και το γκρουπ λεγεται Sancho 003, οπότε έδεσε.
 
















betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Κάποιος παραπονιότανε ότι δεν πηγαίνει πουθενά :whistle: ....

Πολύ ωραίες ! Πού είναι η 1η;
Ο κακομαθημενος παντα γκρινιαζει.. :oops:

@noni_papa δεν ειναι τοσο χαλαρος οσο η Ντόρυ :)

Η πρωτη ειναι στο καστρο της Μεθώνης. Απ εξω βεβαια γιατι το καστρο ειναι ανοιχτο 8.00 - 15.00 :confused::confused: ακριβως δηλαδη τις ωρες που βολευει τον τουριστα...

Η άλλη ειναι Λουτρα Κυλληνης. 7 το πρωι. Μονο τζογγερς και σκυλοι.
Μου πιασε την κουβεντα και ενας συμπαθητικος Γερμανος κυριουλης που ειχε μαζεψει μια φοβισμενη σκυλιτσα απο ενα παρκινγκ, τη φροντισε και θα της επαιρνε μαζι του. :love:
 


noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Θα γίνει :p Αχ κι εγώ θέλω να την πάω εκδρομούλα. Μακάρι να τα καταφέρω μέσα στο Σεπτέμβρη :D Η αλήθεια πάντως ότι το βλέμμα του έχει κάτι από νεύρα; :p :love::love:

Χίλια μπράβο στον κυριούλη(y)
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.603
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3