Γνωριμια σκυλων


toykaki

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2015
153
17
33
Aττικη
Καλησπερα πρωτα ο θεος θα παω διακοπες και θα παρω τον τετραποδο φιλαρακο μας...να ρωτησω κατι στο χωριο που θα παω θα ειναι κ ο πατερας μου ο οποιος εχει και εκεινος σκυλο και εκεινος αρσενικο το δικο του ειναι ενα 8 μηνων και το δικο μου 2 ετων..θα μενουν στο ιδιο σπιτι επειδη ομως δεν ξερω τι θα αντικρισουμε.ειναι λετε καλυτερο πρωτου βρεθουν στο σπιτι να βρςθουν καπου εξω;εγω πρωτη φορα θα παω τον δικο μου,ο πατερας μου παρα πολλες φορες το εχει παει οποτε θα το θεωρει σπιτι του.πως να γινει η γνωριμια λετε;
 




toykaki

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2015
153
17
33
Aττικη
Ο δικος μου παιχνιδιαρης.πολυ πολυ σπανια να κανει τσαμπουκα και αυτο δεν πολυ ξερη..του πατερα μου αρκετα υπακους του...στην βολτα ηρεμος κ εκεινος σε γενικες γραμμες
 


skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Αυτο το "σπανια κανει τσαμπουκα" και το "ηρεμος σε γενικες γραμμες", δεν με καθησυχαζει. Πηγαινετε τα σκυλια σε κανενα χωραφι, σε ουδετερο εδαφος κ καντε γνωριμια. Οχι κατα μετωπο γνωριμια. Ηρεμα και καλα συναντιουνται τυχαια.

Αν ο πατερας σου ξερει να χειριστει το σκυλο του, μπορει ο ιδιος να συστησει το κουταβι στον δικο του στο σπιτι κ ο σκυλος να τον δεχτει ως αποφαση του ιδιοκτητη.