Η ψηλή και ο κοντός!!! (Νεφέλη και Αζόρ)


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Χαχαχα...μαφιόζικα πράγματα λοιπόν :D
Αν το έγραφες στα Ελληνικά; Σνόου;
Στα Ελληνικά δε δέχεται το σύστημα να γράψεις στις συναλλαγές μέσω ίντερνετ. Μόνο λατινικούς χαρακτήρες δέχεται.
Μα καλά;;; Για 20 €??? Τι σόι μαφιόζα είμαι; Να μετέφερα κανα χιλιάρικο, να πάει στο καλό...

Τελικά αυτό το Game of Thrones έχει κάνει μεγάλη ζημιά.:LOL:
χαχαχαχαχαχχαχαα παρακαλώ όχι σπόιλερς, έχω μείνει στον 4ο κύκλο και δε ξέρω πότε θα δω την υπόλοιπη σειρά!! :D :p
 
  • Like
Reactions: Tri






Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Εγκληματικο!!!!!
Κατι τετοια κανεις κ εισαι υποπτο άτομο.... Μα πως μπορεσες κ σταματησες;;;;
Το έτερον ήμισυ δε το βλέπει και δουλεύω 8-12 ώρες ημερησίως + Σάββατο. Ε, μια Κυριακή μου μένει και την περνάμε με τα σκυλιά χαλαρά..
Καααααααποια στιγμή θα τους δω μαζεμένους, που θα πάει! :ROFLMAO:
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Το έτερον ήμισυ δε το βλέπει και δουλεύω 8-12 ώρες ημερησίως + Σάββατο. Ε, μια Κυριακή μου μένει και την περνάμε με τα σκυλιά χαλαρά..
Καααααααποια στιγμή θα τους δω μαζεμένους, που θα πάει! :ROFLMAO:
Σου στέλνω με pm ποιος ζει ποιος πεθαίνει. Με ευχαριστείς μετά.:sneaky:
 




Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Σήμερα κλείνουμε ένα χρόνο από το δάγκωμα του Αζόρ.
Σαν σήμερα, πριν ένα χρόνο, τέτοια ώρα τον βρήκα στην αυλή να με κοιτάζει μέσα στα μάτια ζητώντας μου βοήθεια. Σαν σήμερα, πριν ένα χρόνο, νομίζω οτι μας είχε υιοθετήσει και επίσημα (απλά εμείς δε το ξέραμε).
Το αγόρι μου... Πέρασε τόσα πολλά, άντεξε τόση ταλαιπωρία, πήρε δε ξέρω και εγώ πόσα χάπια και πόσα σιρόπια και έκανε πόσες ενέσεις μέσα στο διάστημα των 5 μηνών.
Ανέβηκε τόσες φορές στο τραπέζι του κτηνιάτρου και πάλι, τον βλέπει κάθε μήνα που πηγαίνουμε και του κουνάει την ουρά.

Ένα αγόρι μάλαμα. Αυτό είναι ο Αζόρ. Ένας γλυκός και τρυφερός σκυλάκος, που μας δείχνει την ευγνωμοσύνη του κάθε λεπτό της ημέρας.

Να ευχαριστήσω και πάλι όσα άτομα με βοήθησαν οικονομικά, όταν το χρειάστηκα.
Σας ευγνωμονώ όλους που τρέξατε για τον Αζοράκο μου. Χάρη σε εσάς έγινε το τελευταίο χειρουργείο του και η στείρωσή του.

Τελικά, μέσα στην ατυχία του, στάθηκε τυχερός. Αυτό το δάγκωμα του βρήκε το παντοτινό του σπίτι. Και εμάς μας έφερε ένα δεύτερο χαμόγελο στα χείλη.

Πως ήταν πέρυσι τέτοιες μέρες και πως είναι φέτος. (αυτό το χαμόγελό του με πεθαίνει) :D11650679_10206227298234336_352404233_n.jpg 20160606_215201.jpg
 




bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
Περασμένα ξεχασμένα να είναι όλα!! Να τον χαίρεστε και τον κοντό και το μοντέλο τη Νεφέλη! :love:
 
  • Like
Reactions: Lavernne










Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Tί , δεν τρώγεται;
Φαγώθηκε ήδη!! Τώρα προσπαθεί να κλέψει του Αζόρ και να φάει και εκείνες!

Πολυ συγκινητική ολη η ιστορία.ο ΑΖΟΡ ειναι ενας πολυ τυχερός ήρωας..(y)
Τυχερός αυτός... Τυχεροί και εμείς... :love:
 


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Ο Αζόρ απέκτησε το πρώτο ΔΙΚΟ του κρεβατάκι!!!
Το έχει λατρέψει ήδη, δε βγαίνει ούτε όταν η Νεφέλη του πετάει μπάλες στο κεφάλι!!

Επίσης, η ζηλιάρα δεν άντεξε και μπήκε και αυτή στο κρεβατάκι του.
Δε χωρούσε όμως καλά ο κώλος της και βγήκε στο πρώτο λεπτό :D :p
20160825_202802.jpg 20160825_204448.jpg 20160825_205319.jpg
 




Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Μεγαλείο δε το λες.. Ήθελα να του πάρω ένα καλό κρεβατάκι, αλλά τα οικονομικά είναι λίγο στενά και έτσι βολευτήκαμε από τα τζάμπο προς το παρόν...
Ελπίζω το χειμώνα να μπορέσω να τους πάρω κάτι καλύτερο!!

Αλλά, από τα αλώνια που ζούσε ο Αζόρ, έστω και αυτό, του φαντάζει μεγαλείο! :)
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.633
7.742
Χέστηκε ο Αζόρ για τα επώνυμα κρεβάτια. Για τους σκύλους μεγαλεία είναι αυτά που έχει ..που δεν είχε στον δρόμο. Αχ σαν το σταχτοπούτο ο Αζοράκος, όσες φορές και να ακούσω την ιστορία του δεν την βαριέμαι!!!
 




Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Χέστηκε ο Αζόρ για τα επώνυμα κρεβάτια. Για τους σκύλους μεγαλεία είναι αυτά που έχει ..που δεν είχε στον δρόμο. Αχ σαν το σταχτοπούτο ο Αζοράκος, όσες φορές και να ακούσω την ιστορία του δεν την βαριέμαι!!!
Μπορώ να τη λέω συνέχεια την ιστορία του!!
Πολλές φορές με πιάνω να του λέω περισσότερα γλυκόλογα από ότι στη Νεφέλη και νιώθω άσχημα, αλλά τον πονάω τον Αζοράκο με όσα πέρασε.. Η Νεφ μωρό τα πέρασε τα δύσκολα και από 3 μηνών την έχω βασίλισσα! Ο άλλος 2 χρόνια έξω ζούσε μέχρι να μας βρει...

Μια χαρά υπερ-σούπερ είναι η κρεββάτα του. Δεν χρειάζεται άλλη :)
Και ο Αζόρ αυτό νομίζω οτι πιστεύει! Δικό μου κόλλημα είναι :whistle::censored:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.598
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3