πονηρες κουβεντες...


skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Στην πρωινη βολτα, με σταματαει μια γειτονισσα που μου εχει θαρρος κ ειναι συνομηλικη κ μου λεει: " Ξερεις... συγγνωμη γι' αυτο που θα σου πω, αλλα οταν βρισκεσαι σε προσωπικες στιγμες, ακουγεσαι." Κολλησα! "Εγω; Ποτε μ' ακουσες; 2 εβδομαδες τωρα ειμαι εγω κ ο σκυλος σπιτι. " Κολλησε αυτη τοτε. Την καταλαβα τη δουλεια κ τη ρωτω χαμογελωντας: "Τι ακουσες;" Κ μου λεει:" Σταματα να με γλειφεις! Δε θελω φιλια τετοια ωρα. Τρωω!" Εβαλα κατι γελια!!!!! Το καταλαβε κ αυτη κ μου ζητουσε χιλια συγγνωμη. :)

Σας εχει τυχει ποτε να πειτε λογια στο σκυλο που αν τα ακουσει καποιος χωρις να βλεπει, να ειναι παρεξηγήσιμα;
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
:ROFLMAO::LOL::ROFLMAO:

Νταξ...δεν ειμαι μονη

εχει τυχει περιστατικο να χω κουκουλωμενη την Ηρα οταν ηταν κουταβι (την ετρεχα σε κτηνιατρους) κ να της απευθυνομαι (σε αυτην/για αυτην) οπως θα απευθυνομουν κ σε ενα μωρο (κ ακομη το κανω.την αποκαλω το παιδι,το μωρο,το κοριτσι,ο γυφτος,ο λαλακας,η βρωμιαρα κτλπ κτλπ αναλογως τις ορεξεις) κ να με πλησιαζουν μεστην τρελη χαρα για να δουν το μωρο και δωστου πριν καν την ξεκαλυψουν (μονοι τους εε,δεν προλαβαινα καν) να λενε "αααχχχοοουυυυυυυυυ τττοοοοοοοοοο.....:cautious::eek: κκααλλλεεεεε αυτο ειναι σκυυυυλλλιιιιιιι"
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

εχει τυχει περιστατικο να της φωναζω κ να σκυλοβριζω
κ να με πιανουν να μου πουν οτι φερομαι πολυ ασχημα στον συντροφο μου
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Στην πρωινη βολτα, με σταματαει μια γειτονισσα που μου εχει θαρρος κ ειναι συνομηλικη κ μου λεει: " Ξερεις... συγγνωμη γι' αυτο που θα σου πω, αλλα οταν βρισκεσαι σε προσωπικες στιγμες, ακουγεσαι." Κολλησα! "Εγω; Ποτε μ' ακουσες; 2 εβδομαδες τωρα ειμαι εγω κ ο σκυλος σπιτι. " Κολλησε αυτη τοτε. Την καταλαβα τη δουλεια κ τη ρωτω χαμογελωντας: "Τι ακουσες;" Κ μου λεει:" Σταματα να με γλειφεις! Δε θελω φιλια τετοια ωρα. Τρωω!" Εβαλα κατι γελια!!!!! Το καταλαβε κ αυτη κ μου ζητουσε χιλια συγγνωμη. :)

Σας εχει τυχει ποτε να πειτε λογια στο σκυλο που αν τα ακουσει καποιος χωρις να βλεπει, να ειναι παρεξηγήσιμα;
Καλύτερα να μασάς...:ROFLMAO::ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: skylakos


reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
Στην πρωινη βολτα, με σταματαει μια γειτονισσα που μου εχει θαρρος κ ειναι συνομηλικη κ μου λεει: " Ξερεις... συγγνωμη γι' αυτο που θα σου πω, αλλα οταν βρισκεσαι σε προσωπικες στιγμες, ακουγεσαι." Κολλησα! "Εγω; Ποτε μ' ακουσες; 2 εβδομαδες τωρα ειμαι εγω κ ο σκυλος σπιτι. " Κολλησε αυτη τοτε. Την καταλαβα τη δουλεια κ τη ρωτω χαμογελωντας: "Τι ακουσες;" Κ μου λεει:" Σταματα να με γλειφεις! Δε θελω φιλια τετοια ωρα. Τρωω!" Εβαλα κατι γελια!!!!! Το καταλαβε κ αυτη κ μου ζητουσε χιλια συγγνωμη. :)

Σας εχει τυχει ποτε να πειτε λογια στο σκυλο που αν τα ακουσει καποιος χωρις να βλεπει, να ειναι παρεξηγήσιμα;

εμενα,στανταρ στην γειτονια με θεωρουν παιδοκτονο στην καλυτερη...παλι καλα που οι περισσοτεροι εχουν δει τον μαλακα και εχουν παρει γραμμη το εργο...

παντως μια μεγαλης ηλικιας γειτονισσα,την οποια πειραζω οποτε την βλεπω μπροστα μου,με εχει κραξει για την εκφραση "θα σε γδαρω πουστη και θα σε κανω τσαντα και παπουτσια"...

θεωρει οτι δημιουργω ψυχολογικα στον βλακα με τετοιες κουβεντες...ρισπεκτ γιατι ειναι θεαρα και την παω με χιλια...κι αυτη και την γουνινη μπαλα της μιας παλαμης που εχει για σκυλο...

υ.γ. παντως ρε σκυλακο ,της δικιας σου γειτονισσας δεν πρεπει να κοβει ουτε βουτυρο ετσι?:LOL:

εαν,την συγκεκριμενη ατακα την συνδυασε με σεξ,ειτε το χει μονο ακουστα,ειτε θα πρεπει να αρχισεις να προσεχεις...:LOL:
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.680
4.316
42
www.proudtobegreek.eu
Όταν εμενα Πειραια οι πολυκατοικίες ήταν κολλητά...όταν η Μουκα έκανε κάποια λαλακια τη φώναζα "τσιμπουκι".(Μουκι=τσιμπουκι) μέχρι που άρχισαν να με κοιτάνε κάπως οι γείτονες και καταλαβα οτι μαλλον φώναζα και με άκουγαν!Πλεον εκει που μένω δεν εχω τέτοιο φοβο(να με ακούσουν εννοώ) και το "τσιμπουκι" παει σύννεφο!χαχαχαχαχχα:LOL:
 


matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.433
1.022
Τελικα ειμαιπεριεργη το διαΣταυρωσα, γιατι τετοιασυζητηση απο γειτονισσα οσο θαρρος καινα εχει δενθαδεχομουνα με τιποτα.
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Εμεις οταν πρωτοπηγαμε στη γειτονια,τωρα δεν εχουμε γειτονες,ειμασταν δακτυλοδεικτουμενοι:D

Τα γατια ειχαν ονοματα ποτων και συνεχεια ακουγες...

Που ειναι η τεκιλα?
Α να η βοτκα!
Πηγαινε φερε το ουζο κλπ
Αλκοολικοι ειναι αυτοι σκεφτηκαν...ολη μερα πινουν:LOL::LOL:

Με τα σκυλια οι κουβεντες ηταν πονηρες!
Μα τι τσουτσουνα εχει ο παιδαρας μου!
Ελα τελος τωρα...ξεκαβαλα!
Αμαν αυτη η γλωσσαρα σου!

Και αλκοολικοι και σεξομανεις και ανωμαλιαρηδες.....ακουγαν και τα γαυγισματα.

Δεν μπορουσα να καταλαβω γιατι οποτε μας συναντουσαν στο σουπερ μαρκετ σταυροκοπιοντουσαν και εφτυναν τον κορφο τους:LOL:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3