Καλώς σας βρήκαμε!!!!


yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Ειναι πολυ δυσκολο...
Ολο με την ψυχη στο στομα ειμαστε αλλα δεν γινεται να μην βγαινουν τα σκυλια.
Και αντε και αλλαζεις μερος,εισαι ποτε σιγουρος?

Ευτυχως που την προλαβες και ειναι καλα το κοριτσι σου!!
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.545
6.972
1ον, δε μπορώ να καταλάβω πώς δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι είχες γεννήσει, να σου ζήσει, όλη την τύχη, υγεία, ευτυχία του κόσμου να έχει.

2ον, ευτυχώς τέλος καλό... Ελπίζω από αύριο να χετε ξεχάσει το κακό όνειρο. Προσπάθησε να ηρεμήσεις.

3ον, προτείνω να πας - μόνη σου αυτή τη φορά - να κολλήσεις 4-5-6 αφισάκια ότι η περιοχή έχει ψεκαστεί με κάτι, να προσέχουν κι οι άλλοι, αν μπορείς.
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Σε ευχαριστω πολυ!!!

Εχω ειδοποιησει ηδη τους πάντες απο τη σκυλοπαρεα... Ο αντρας μου στη βραδυνη βολτα θα μιλησει με τον φυλακα στο δασακι. Θα το βαλω κ στο σκυλοπαρκο για σιγουρια κ θα το πω στο αστυνομικο τμημα που ειναι ακριβως απέναντι κ συχνα οι φρουροι χαζευουν νε συμπαθεια τα σκυλουνια αν δουν καποιον μεσα χωρις σκυλο...να εχουν λιγο ρο νου τους...

Η μεγαλυτερη μου ελπίδα ομως ειναι να τον-την δω εγω επι τω έργω....εκει θα μάθετε ολοι τη φατσα μου μου απο τις εφημεριδες...
 


mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
Σε ευχαριστω πολυ!!!

Εχω ειδοποιησει ηδη τους πάντες απο τη σκυλοπαρεα... Ο αντρας μου στη βραδυνη βολτα θα μιλησει με τον φυλακα στο δασακι. Θα το βαλω κ στο σκυλοπαρκο για σιγουρια κ θα το πω στο αστυνομικο τμημα που ειναι ακριβως απέναντι κ συχνα οι φρουροι χαζευουν νε συμπαθεια τα σκυλουνια αν δουν καποιον μεσα χωρις σκυλο...να εχουν λιγο ρο νου τους...

Η μεγαλυτερη μου ελπίδα ομως ειναι να τον-την δω εγω επι τω έργω....εκει θα μάθετε ολοι τη φατσα μου μου απο τις εφημεριδες...
Πω πω τι θα πάθαινε η ψυχούλα;;;;περαστικα της.
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Τι να πεις τωρα?
Περαστικα της Μαρθα...περαστικα κ αγυριστα ναναι
οσο για το καθικι που το κανε να το πιασουν κ να το σαπισουν στο ξυλο!

αυτα...στο Κηποθεατρο γιναν να υποθεσω εε?
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Ωωω ναι...να υποθέσεις... Λογικα εκει εγινε η ζημια...και χαρηκα εγω που ήμασταν μόνες λεω θα παιξουμε τι ωραια ποιοτικος χρόνος με το κοριτσι μου...

Σημερα εκανε λιγη διάρροια κ εναν εμετό...μιλησα με τη γιατρο οσο ειναι κεφατη να μην ανησυχω αν κανει πολυ να παμε να βαρεσουμε μια buscopan να ισιωσει...μεσα στο κεφι ειναι ομως ευτυχως εφαγε κ το κοτολαπα της κ το αφηνουμε πισω μας σιγα σιγα...
 
  • Like
Reactions: mareco




Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Κανουμε καθε σεπτεμβρη κ απριλη...ειχαν βγει πολυ καλες πριν 3 μηνες...αν συνεχισει θα τα ψαξουμε ολα ξανα...

Προς το παρον περα απο τη πρωινή αδιαθεσία ειναι καλα...

Που παει το μυαλο σου γιααεμι μου;;;;
 


yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Σε τετοια περιστατικα συνηθως κανουν βιοχημικες γιατι τα δηλητηρια πειραζουν τους νεφρους και το ηπαρ.

Αν η γιατρος δεν το θεωρησε απαραιτητο οκ

Dont panic:D
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Φανταζομαι επειδη ηταν ελαφρα συμπτώματα της να το αφησε...
Γενικά τη ξεψαχνιζει...επειδη εχει ευαισθητο γαστρεντερικο η δικια μου,μου ειπε οτι υπάρχει περιπτωση να μην εχουν σχέση τα περιστατικά μεταξύ τους αν κ πιστευει οτι ειναι απο τον ερεθισμο...

Dont panic λεει....σαν το τρελο ζομπι ειμαι απο χθες...τρελο ζομπι με ταλεντο στις καταρες ομως...
 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.640
7.749
Ευτυχώς που δεν έγινε το χειρότερο κακό. Απορώ με τους γονείς που δεν ξεσηκώνονται και που δεν κάνουν, τι να πω, πορίες για αυτό..Εκεί που παίζουν τα παιδιά τους να υπάρχουν δηλητήρια , γονε΄ςι και φιλόζωοι θα έπρεπε να είναι ενωμένοι σ'αυτό! Αλλά που...
 




Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
image-0-02-01-7b2fbcde930b9b22db0a096f68702715197cf64800b787cd564ca4d3fb2ce09b-V.jpg Εγω εγω!!! Εγω θα δοκιμάσω αν είναι ετοιμο το μακαρονι μην το πεταξεις στον τοίχο ρε μπαμπα...

Και το βραδυ μολις κοιμησετε το μωρο θα κάτσουμε μπαλκονι να φατε εσεις κ να χαλαρώσω εγω οπως χθες...

20160727_233836~2.jpg
Δύσκολο το babysitting καλοκαιριατικα....
 








Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Χαχαχαχαχα ούτε καν Ιωάννα μου...

Τα ματακια σου βλεπουν Ιόνιο... Μαγευτικος Μυτικας Αιτωλοακαρνανίας...απέναντι αχνοφαινεται το Μεγανησι κ η Λευκάδα...
 
  • Like
Reactions: ioanna a