Εφτα σκυλια vs μια γατα; Σημειωσατε 2


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
http://m.lifo.gr/viral/animals/111593

Αυτό θα πει να είσαι γεννημένος φύλακας. (Και σχεδόν δεν κάνω πλάκα).

Μη σπεύσετε να πείτε για το "σκατόγατο". Μια χαρά δικαιολογημένη αντίδραση ήταν. Κι ας το λυπήθηκα το έρμο το πιτμπουλάκι.
 
  • Like
Reactions: Orilis


Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Καλά, η γάτα είναι φοβερό πράγμα, του άντρα μου όταν βλέπει κάποιον ξένο από το παράθυρο κάνει ένα "νιανιανια" περίεργο (και ιδιαίτερα "σκιαχτικό"). Κι έχει τέτοιο τουπέ που νομίζω μέχρι και τα σκυλιά έχουν επαναπαυθεί, αν μπει κάποιος απρόσκλητος στο σπίτι θα τον φάει οπότε δεν αγχώνονται ιδιαίτερα.
Άσε που έχει τύχει να κυνηγήσει την Prada πριν 2 χρόνια γιατί πήγε να πλησιάσει το φαγητό της και τρομάξαμε να την φυγαδεύσουμε (την σκύλα, όχι τη γάτα). Η κτηνίατρος την φωνάζει Βελζεβούλ, τι άλλο να πω;

ΥΓ. Το πιτμπουλάκι πληρώνει την υπεροψία των "γονέων" του :rolleyes:
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Σκατόγατο...:p
Μακριά κι αγαπημένοι με τις γάτες, την έχουμε πατήσει ήδη μία φορά. Παμπόνηρα πλάσματα.
 
  • Like
Reactions: Estranged






Elrandir

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2013
468
1.340
Εγώ το έχω πει, τα γατιά είναι μετενσάρκωση ninja. Ο κόσμος τις βλέπει αθώες και μετά έρχεται η κατραπακιά από το πουθενά. :p

Σε μας πάντως 2 φορές που μας έχουν ορμήσει γάτες, τα είδαμε όλα. Ευτυχώς, η Μάγια τη γλίτωσε αλώβητη γιατί τα μουρλά πήγαν κατευθείαν για μούρη. Τη δεύτερη φορά δε, αρχές καλοκαιριού, μπήκα εγώ μπροστά και μου έκανε χέρια και πόδια τετράδιο γεωμετρίας και χάραξε σχεδιάκια παντού. Το κουλό της υπόθεσης είναι ότι, ενώ εγώ πάλευα να διώξω τη γάτα από πάνω μου, το μπουνταλόσκυλο τραβούσε το λουρί για να πάει να πάρει το μπαλάκι που της έπεσε από την τρομάρα. Και μετά αναρωτιέστε γιατί τη λέω μπουνταλόφατσα. :D
 
  • Like
Reactions: Estranged


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3