Η ψηλή και ο κοντός!!! (Νεφέλη και Αζόρ)


bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
Και γω έτσι έλεγα για το ίδιο κρεβατάκι και μετά από μήνες ακόμη με αυτό είμαστε. :p Χρήσιμο τιπ: Παρόλο που λέει οτι δεν κάνει πλύσιμο στο πλυντήριο (αν θυμάμαι καλά) εγώ το έχωσα μέσα και βγήκε σαν καινούριο. ;)
 
  • Like
Reactions: mareco and Lavernne


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Και το σκεφτόμουν αυτό για το πλυντήριο.. Της Νεφέλης το κρεβάτι πλένεται κανονικά και αυτό δεν είχε κάποια ταμπελίτσα και το πρόσεξα στο σπίτι...

Αλλά, αφού είναι δοκιμασμένο και άντεξε, θα το πλύνω :D
 
  • Like
Reactions: bat-iris


bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
Για συχνό πλύσιμο δεν ξέρω, το έχω ίσως λίγο παραπάνω απο μισό χρόνο και το έπλυνα μια φορά. Βέβαια και να χαλάσει δε θα κλαις τα λεφτά σου. :p
 
  • Like
Reactions: Lavernne


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Μία χαρά τα βρίσκω τα μανάρια σου, να 'χαν κι άλλοι την τύχη τους...

Υγ: μην τα λυπάστε τα κρεβάτια του τζάμπο, αντέχουν... Μιλάει η πείρα ;)
 




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Αυτό που δεν αντέχει είναι το χαλάκι - κόκκαλο, παρόλο που γράφει πλύσιμο στους 30 αλλά ακόμα και στεγνωτηριο. Θα έβαλαν ανάποδα τα ταμπελάκια μάλλον, του κρεββατιού στο κόκκαλο και του κοκκάλου στο κρεββάτι

Πασάς στα Γιάννενα είναι στην κρεββατάρα του!
 
  • Like
Reactions: Lavernne


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Μόλις τα γύρισα από τη βόλτα τους και ο μπαμπάς μου, μου είπε οτι όλο το βράδυ δε κουνήθηκε από το κρεβάτι του!! Το αγόρι μου!! :love::love::love:

@Orilis τα είδα αυτά τα κόκαλα-πατάκια, αλλά δε μου γέμισαν καθόλου το μάτι.. Δίκιο είχα τελικά :p :D
 
























Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Τέλειο!! :ROFLMAO::ROFLMAO:
Παππούς και εγγονή τα έχουν κάνει πλακάκια όπως βλέπεις! Τώρα μένει να πείσουμε και τον Αζόρ να ανοίξει λίγο το στόμα του :p

νταξει...τυφλα να χει η καλλας...

εχω μια υπονοια για το ποιος εχει κλασει στο γελιο και παει βολτες η καμερα...:LOL:
χαχαχα ε πως να μη γελάω με το σούργελο;;; Πιάνει και χαμηλές, πιάνει και ψιλές.. Με κοιτάζει και με ύφος αγελάδας.. Πολύ θέλω νομίζεις;; :p :ROFLMAO::D:rolleyes:

Ταλενταρα :love:
Είναι το κορίτσι μου!! Θησαυρό υιοθέτησα, όχι σκύλο :D :love:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.600
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3