Miniature Schnauzer

Well-Known Member
30 Ιουνίου 2016
429
619
Το είδαμε! Είναι τέλειο πρέπει να το δειτε. Κοιτάξτε και την ταινία rin tin tin είναι φανταστική!!​
 


Elrandir

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2013
468
1.340
Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί νωρίτερα, αλλά τσεκάρετε το Snow Dogs. Έχει γέλιο..

Δεν έχω δει το White God, αλλά πρέπει να είναι καλό.

Επίσης, έχει καλό potential το A dog's purpose, αν και από τον τίτλο προμηνύεται κλάμα. Θα προβληθεί το 2017..
 
  • Like
Reactions: LaCat






Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Είδα το secret life of pets. Είναι καταπληκτικό έκλαιγα από τα γέλια, το συνιστώ ανεπιφύλακτα να το δον όλοι. Στο σινεμά το είδα παρέα με τν Ωριωνάκο μου.
Σε ποιο σινεμά σε άφησαν να πάρεις τον Ωρίωνα μέσα;;;
 
  • Like
Reactions: Marion_Russel








d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Κι εγώ πηγαίνω χωρίς πρόβλημα τη Μούζη στο "Όασις" (θερινός κινηματογράφος στο Παγκράτι). Την ανεβάζω και πάνω στην καρέκλα δίπλα μου, να κάθεται αναπαυτικά αναπαυτικά. Μέχρι τώρα δεν παραπονέθηκε κανείς. Εννοείται, ότι θα την κατεβάσω από την καρέκλα στην πρώτη παρατήρηση. Το μικρό μέγεθος τα κάνει όλα πιο χαριτωμένα, και απλά. Είμαι σίγουρος, ότι οι περισσότεροι μέσα στο σκοτάδι ούτε που θα την καταλαβαίνουν λόγω χρώματος. Ακόμα και σε εστιατόρια την έχω βάλει στη ζούλα. Τη δένω κάτω από το τραπέζι, και κάθεται Παναγία. Ως τώρα στάθηκα μάλλον τυχερός.
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Είμαι σίγουρος, ότι οι περισσότεροι μέσα στο σκοτάδι ούτε που θα την καταλαβαίνουν λόγω χρώματος.
Πρόσεξε μην κάτσει κανείς πάνω της, έτσι όπως γίνεται ένα με το σκοτάδι.:LOL:
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
κάνω εικόνα το να πάω με την Audrey στο θερινό..χαχα γελάω ήδη.... :confused:

υγ εμένα το secret life of pets δε μ ενθουσίασε. Overrated. Περίμενα να εστιάσει περισσότερο στο τι γίνεται όταν φεύγει ο ιδιοκτήτης. Δηλαδή αυτό είχα καταλάβει από το trailer.
 


reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
Κι εγώ πηγαίνω χωρίς πρόβλημα τη Μούζη στο "Όασις" (θερινός κινηματογράφος στο Παγκράτι). Την ανεβάζω και πάνω στην καρέκλα δίπλα μου, να κάθεται αναπαυτικά αναπαυτικά. Μέχρι τώρα δεν παραπονέθηκε κανείς. Εννοείται, ότι θα την κατεβάσω από την καρέκλα στην πρώτη παρατήρηση. Το μικρό μέγεθος τα κάνει όλα πιο χαριτωμένα, και απλά. Είμαι σίγουρος, ότι οι περισσότεροι μέσα στο σκοτάδι ούτε που θα την καταλαβαίνουν λόγω χρώματος. Ακόμα και σε εστιατόρια την έχω βάλει στη ζούλα. Τη δένω κάτω από το τραπέζι, και κάθεται Παναγία. Ως τώρα στάθηκα μάλλον τυχερός.
προσπαθω να φανταστω αντιστοιχο σεναριο με τον δικο μου και η εικονα που μου ερχεται ειναι η εξης...

ενας καουμπου που περναει ιπταμενος,με το κεφαλι μπροστα,απο τις διφυλλες πορτες ενος σαλουν και σκαει με τα μουτρα στην λασπη 5 μετρα πιο κει...
 








Miniature Schnauzer

Well-Known Member
30 Ιουνίου 2016
429
619
Θέλω να δω μια ταινία που έχω δει σε ένα φόρουμ και την συζητούν συνέχεια! Λέγεται ΦΡΑΓΜΑ και παίρνει μέρος ένα γλυκήτατο :love: σκυλάκι ο "Σώτος" !! http://www.athinorama.gr/cinema/art...krou_mikous_tou_giorgou_teltzidi-2522094.html. Απ' ότι έχω καταλάβει κάτι ξέρει και το μελος @mareco :cool:Θέλω περισσότερες πληροφορίες!:LOL: Η ταινία αναμένεται
 






betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Screenshot_2017-08-18-14-12-57-1.png Dogs of Democracy, a film by Mary Zournazi

Ένα ντοκιμαντέρ για τους αδέσποτους σκύλους της Αθήνας και τους ανθρώπους που τους φροντίζουν. Μια οικουμενική ιστορία αγάπης και αφοσίωσης και όλων όσων, μόνο τα ζώα, μπορούν να μας διδάξουν.

Σύντομα στη Ταινιοθήκη της Ελλάδος.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3