εκπαιδευτής στην περιοχή της Πάτρας (η και αλλού)


druna

Well-Known Member
19 Νοεμβρίου 2015
125
107
46
Καλημέρα, έχει κανείς να μου συστήσει κάποιον εκπαιδευτή στη περιοχή της Πάτρας? Κάποιον που να μπορείτε να μου πείτε δυο λόγια για τη δουλειά του και τη μέθοδό του?
Τι ψάχνω? Σίγουρα όχι κάποιον που θα εκπαιδεύσει το σκύλο μέσω του εκφοβισμού. Δεν θέλω πνίχτες και ηλεκτρικά κολάρα. Θέλω κάποιον να καταλάβει το σκύλο και εμένα και να μας δώσει οδηγίες για κάποια θεματάκια που έχουμε, γαβγίσματα στη βόλτα κτλ
Δεν έχω γενικά θέματα με το σκύλο, οπότε χρειάζομαι κάποιον με μου λύσει απορίες και να με καθοδηγήσει σε πολύ συγκεκριμένες συμπεριφορές. Οπότε και Πάτρα να μην είναι, αν μπορώ να έχω μια επικοινωνία κάτι ίσως μπορέσουμε να κάνουμε.
Αν δεν θέλετε να εκφραστείτε δημόσια γιατί το θέμα είναι και λεπτό, στείλτε μου μήνυμα.
Σας ευχαριστώ πολύ
 
  • Like
Reactions: GRDANE


druna

Well-Known Member
19 Νοεμβρίου 2015
125
107
46
βρε παιδιά κανείς????
μια πρόταση, έναν εκπαιδευτή, όπου και αν είναι, έστω να κάνω μια τηλεφωνική επαφή και θα δω μετά πως θα το χειριστώ με την απόσταση...
 












Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Εγώ εκπαιδεύτρια που δεν μας ταίριαζε στην Πάτρα. Δεν μπορώ να την προτείνω αφού δεν έμεινα ευχαριστημένη..
 
  • Like
Reactions: GRDANE


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
γιαννης χατζης...
προσωπικη μου αποψη καταπληκτικος εκπαιδευτης...
εχει χρονια στη πλατη του.... με πολλες επιτυχιες...
το θεμα ειναι να σε αναλαβει......
χωρις πολλες λεπτομερειες εκπαιδευει το σκυλο σου κι εσενα
απο εσενα μετα εξαρταται ποσα και τι θα μαθεις.....
δεν διαχωριζει την εκπαιδευση σε θετικη κλασσικη κλπ....
δεν χρησιμοποιει βια εκτος αν μιλαμε για περιπτωσεις τοσο δυσκολες που αντιμετωπιζουν θεματα ευθανασιας...
εχω τις καλυτερες εντυπωσεις...
αν δεν τα βρειτε..
στειλε μου πμ...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.792
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf