Φοβίες

Τί φοβάται ο σκύλος σας;

  • Δυνατούς θορύβους (βροντές, μηχανάκια, κλπ)

    Votes: 61 31,0%
  • Αλλα σκυλιά

    Votes: 14 7,1%
  • Αλλα ζώα

    Votes: 2 1,0%
  • Τη σκιά του (φοβάται πολλά πράγματα)

    Votes: 20 10,2%
  • Δε φοβάται τίποτα

    Votes: 63 32,0%
  • Άλλο (γράψτε τί)

    Votes: 37 18,8%

  • Total voters
    197

Iraki maria

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2015
368
791
37
Thessaloniki
Τα κουνουπια,πεταλουδες,μυγες,μελισσες και γενικα οποιοδηποτε ιπταμενο εντομο,αν ειναι στο μπαλκονι ερχεται μεσα με κλαματα και κρυβεται κατω απο κρεβατια,καναπεδες,αν ειναι μεσα με κλαματα παλι βγαινει εξω...o_O.
Απο δυνατους ηχους δεν χαμπαριαζει τιποτα.
 
  • Like
Reactions: Τιτιλης


archodea

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2009
870
770
Πειραιάς
Χαχαχα δηλώνω σκυλοψυχολόγος, ξεκινώ συνεδρίες μ τν Ωριωνάκο μου. Έχει δρόμο μπροστά του τ παιδί μου χαχαχα
 


Haris Drazen

Well-Known Member
25 Μαρτίου 2016
1.454
2.847
ΑΘΗΝΑ
@archodea στην γλυφαδα περνάει!
το επιβεβαιωνω,προχθες τον χρειαστηκα...
Τα κουνουπια,πεταλουδες,μυγες,μελισσες και γενικα οποιοδηποτε ιπταμενο εντομο,αν ειναι στο μπαλκονι ερχεται μεσα με κλαματα και κρυβεται κατω απο κρεβατια,καναπεδες,αν ειναι μεσα με κλαματα παλι βγαινει εξω...o_O.
Απο δυνατους ηχους δεν χαμπαριαζει τιποτα.
αυτο παλι μου φαινεται πολυ μεγαλη τυχη! ο καλυτερος τροπος να αποφυγεις περιπετειες απο τσιμπηματα...
 


ILia

Well-Known Member
31 Οκτωβρίου 2013
119
3
ΑΘΗΝΑ


Η Φατσα μας φοβαται τους κεραυνους τις βροντές και αστραπές . Απόψε όταν δεν πήδαγε στο κρεβατι μου να χωθεί αγγαλιά , καθόταν κάτω από το παράθυρο και γαυγιζε τα καιρικά φαινόμενα!
Τι μπορώ να κανω με αυτο το θέμα? Αποψε δεν μας αφησε να κοιμηθουμε το κοπρί μου!

Καλα για τα βεγγαλικά δεν το συζηταμε! Καθε Πασχα τρέμει η ψυχή της και η βγαζουμε αγγαλίτσα την ωρα που πέφτουν τα μπαμ μπουμ
Επίσης δεν της αρεσει καθολου γενικα οτι κανει πολυ μεγαλο θορυβος.Ο θορυβος της ηλεκτρικης σκουπας την τρομάζει αλλά επειδή την ακούει συχνά έχει αρχίσει και τη συνηθίζει ( απλά δεν γαυγίζει να τη φάει αλλά αλλαζει επί τόπου δωμάτιο) .
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3