Να συστηθούμε κι εμείς...










mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Αννα μου, απαίτηση δεν έχω από κανένα τους. Ο καθένας, έχει την μοναδικότητά του, αλλά μέχρι εκεί.

Ο Μάρκος, έτυχε να είναι ιδιαίτερα χαρισματικός. Αλλοι, τα χρυσοπληρώνουν για να τα βρουν, αλλά αυτά που βρίσκουν, δεν του φτάνουν, ούτε στο μικρό του δαχτυλάκι. Δεν μπορώ όμως να έχω καμμία απαίτηση, όταν εγώ δεν ασχολούμαι μαζί του, στον βαθμό που θα έπρεπε, για να διαπρέψει στο agility πχ, ή σε οτιδήποτε άλλο. Γιατί άνετα, θα τα κατάφερνε, σχεδόν με οτιδήποτε θα καταπιανόταν. Είναι γονιδιακό αστέρι ο τύπος. Αλλά δεν με νοιάζει καθόλου. Και όσα έχει κάνει, είναι υπεραρκετά.

Η Δάφνη, είναι το τέλειο σκυλί για σπίτι. Επισκιάζεται από τους άλλους δύο, και αυτοσαμποτάρεται με τις άπειρες φοβίες της. Δεν μπορώ να κάνω κάτι. Την αφήνω στην ησυχία της, χωρίς να την πρεσσάρω, γιατί δεν το σηκώνει. Φρικάρει. Και δεν χρειάζεται κιόλας να την στρεσσάρω για τίποτα. Μια χαρά είμαστε!

Ο Σώτος μου! Τι να πω για τον Σώτο! Είναι η ζωή μου όλη. Η μοναδική μου αγάπη. Με ρώταγε η @vrmode αν καμαρώνω σαν γύφτικο σκεπάρνι. Βεβαίως. Αλλά όχι για την ταινία. Γι'αυτό το πλάσμα μου. Κάθε τρίχα του ακόμη, είναι ένα θαύμα της φύσης. Πως να μην καμαρώνω; Για την ταινία, συγκινούμαι. Γιατί σ'αυτό το καλό αγόρι, άξιζε...κάτσε να δεις πως το είπε πολύ εύστοχα η @dnassib ... "O,TI πιο όμορφο για έναν γεράκο που του αξίζει να μείνει για πάντα σε ένα μικρό κομμάτι της ιστορίας". Ναι...του αξίζει του αγοριού μου και με το παραπάνω! :)

Πόσα θα'γραφε τώρα για τον Σώτο μου και την τελευταία του αυτή περιπέτεια...πόσα πανωκατωσέντονα, γεμάτα αγάπη...πόσα...
Δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι...
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.751
Ο Σώτος μου! Τι να πω για τον Σώτο! Είναι η ζωή μου όλη. Η μοναδική μου αγάπη. Με ρώταγε η @vrmode αν καμαρώνω σαν γύφτικο σκεπάρνι. Βεβαίως. Αλλά όχι για την ταινία. Γι'αυτό το πλάσμα μου. Κάθε τρίχα του ακόμη, είναι ένα θαύμα της φύσης. Πως να μην καμαρώνω; Για την ταινία, συγκινούμαι. Γιατί σ'αυτό το καλό αγόρι, άξιζε...κάτσε να δεις πως το είπε πολύ εύστοχα η @dnassib ... "O,TI πιο όμορφο για έναν γεράκο που του αξίζει να μείνει για πάντα σε ένα μικρό κομμάτι της ιστορίας". Ναι...του αξίζει του αγοριού μου και με το παραπάνω! :)

Πόσα θα'γραφε τώρα για τον Σώτο μου και την τελευταία του αυτή περιπέτεια...πόσα πανωκατωσέντονα, γεμάτα αγάπη...πόσα...
Δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι...
Τι όμορφη παράγραφος. Ότι πιο όμορφο πραγματικά έχω διαβάσει από σένα. Πολύ συγκινήθηκα πάλι σαν κάτι γριές που μυξοκλαίνε συνέχεια έχω καταντήσει:cry:...Έφυγε και σου άφησε λίγο από το ταλέντο του θα έλεγα :):love:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Είναι που τα τελευταία 4 χρόνια, έχω αναλωθεί στα καντήλια για τον Μάρκο, και δεν έχω την ενέργεια να γράψω για τους άλλους δύο. Και ειδικά για τον κουβερτούλη. Πως αλλιώς να γράψεις γι'αυτόν; Μόνο έτσι :)
 


M_and_M

Well-Known Member
10 Μαρτίου 2014
232
501
Athens
Έτσι, πάμε δυνατά τα μαυρόσκυλα, άντε επιτέλους με τα γκόλντεν και τα πατσαβουράκια, έχουν κι άλλοι ψυχή! (κάτι δικά μου λέω, αγνοήστε)
Από τις φωτογραφίες πάντως φαίνεται ωραία προσπάθεια, αναμένουμε νέα :)
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Έτσι, πάμε δυνατά τα μαυρόσκυλα, άντε επιτέλους με τα γκόλντεν και τα πατσαβουράκια, έχουν κι άλλοι ψυχή! (κάτι δικά μου λέω, αγνοήστε)
Once black never back λένε κάποιοι... κάτι ξέρουν! :ROFLMAO:

H @mareco αντισταθμίζει την κατάσταση πάντως μια χαρά.
  • Σορόπια για το Σώτο
  • Καντήλια για το Μάρκο
Μια χαρά ισορροπημένοι είσαστε!
 




Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Μαρια συγχαρητηρια για τον Σωτο σου,δεν ειναι κ λιγο πραγμα να παιξει σε ταινια θα πρεπει να καμαρωνεις κ με το δικιο σου..;)

Πολλα ΜΠΡΑΒΟ!!!!

ΥΓ Δυστηχως λογω υποχρεωσεων δεν μπαινω συχνα στο φορουμ κ εχω χασει πολλα επεισοδια:(
 
  • Like
Reactions: mareco


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
ΥΓ Δυστηχως λογω υποχρεωσεων δεν μπαινω συχνα στο φορουμ κ εχω χασει πολλα επεισοδια:(
Εντάξει, στο τέλος τα βρίσκεις όμως :X3::)

* Δεν ξέρω πως θα νοιώσω όταν θα τον δω στην τηλεόραση. Καταλαβαίνεις :(
Ελπίζω να είμαστε πάλι, όλοι εδώ και...να τα λέμε παρέα και τότε :oops:
 


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Εντάξει, στο τέλος τα βρίσκεις όμως :X3::)

* Δεν ξέρω πως θα νοιώσω όταν θα τον δω στην τηλεόραση. Καταλαβαίνεις :(
Ελπίζω να είμαστε πάλι, όλοι εδώ και...να τα λέμε παρέα και τότε :oops:
Συγκινηση χαρα κ περηφανια τι αλλο να νιωσεις:D

Πρωτα ο Θεος,εδω θα ειμαστε:)
 
  • Like
Reactions: mareco




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Σε 10 χρονια θα το δειξουν?:eek::D
Χαχαχα...πλάκα-πλάκα...σταμάτησαν οι πολλές ζέστες και έχει ξαναπάρει τα πάνω του, σε επίπεδα...σκανδαλιάς, μπορώ να σου πω :love:


Με τις... "ναυαγοσώστριές" του, που με τρελλή χαρά, καθόντουσαν μέσα στην δυνατή βροχή, για να τον προσέχουν. Δεν τον άφησαν από τα χέρια τους. Με το ζόρι μόνο, γιατί έπρεπε να...γίνουν οι λήψεις :X3::D

" Να εδω, στη Πίνδο με τον Σωτο, σας στέλνουμε αγάπη" γράφει η Κατερίνα, που έπεσε και μέσα στο ποτάμι, μη τυχόν και πάει να μπει :love:

14292485_10153743040561498_117442794164123804_n.jpg
 


reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
Χαχαχα...πλάκα-πλάκα...σταμάτησαν οι πολλές ζέστες και έχει ξαναπάρει τα πάνω του, σε επίπεδα...σκανδαλιάς, μπορώ να σου πω :love:


Με τις... "ναυαγοσώστριές" του, που με τρελλή χαρά, καθόντουσαν μέσα στην δυνατή βροχή, για να τον προσέχουν. Δεν τον άφησαν από τα χέρια τους. Με το ζόρι μόνο, γιατί έπρεπε να...γίνουν οι λήψεις :X3::D

" Να εδω, στη Πίνδο με τον Σωτο, σας στέλνουμε αγάπη" γράφει η Κατερίνα, που έπεσε και μέσα στο ποτάμι, μη τυχόν και πάει να μπει :love:

View attachment 59885
ρε κοπελια...αυτο ειναι σαν διασταυρωση λυκου με σφουγγαροπανο...:LOL:
 
  • Like
Reactions: d-friend


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
ρε κοπελια...αυτο ειναι σαν διασταυρωση λυκου με σφουγγαροπανο...:LOL:
Βρε άει...:p
Καταρχάς, όπως ίσως παρατηρείς, είναι αδιάβροχος. Μόνο λίγο, τα πάνω-πάνω μουσκεύουν. Και αυτός, και ο άλλος. Για να φτάσει το νερό στο πετσί, δεν είναι εύκολη υπόθεση :D
 


PXM-DANBULL

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2014
692
2.264
Ο Σωτηράκης άφησε το στίγμα του!!!
Μήπως να στείλεις κανένα βιογραφικό και για τον Μαρκούλη…Για το επόμενο sequel.
 
  • Like
Reactions: mareco


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Τον εμπέδωσαν τον Μαρκούλη, οι συγκεκριμένοι άνθρωποι, don't worry :whistle:
Το ανησυχητικό είναι, ότι τους πέρασε κάποια στιγμή απ'το μυαλό, να ντουμπλάρει τον Σωτηράκη. Τους φαίνονταν ολόιδιοι. Πφφφφ...κοινοί θνητοί [όχι σκυλάδες δηλαδή]. Ολα ίδια τους φαίνονται :D
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf