Rro Plan σκυλοτροφή!!!!


Kwstassss.p

Member
12 Σεπτεμβρίου 2016
17
1
30
Θα ηθελα τις γνωμες σας για την σκυλοτροφη purina pro plan puppy robust!!!εχω ενα αμσταφ 2μιση μηνων και ψαχνω μια καλη σκυλοτροφη για τον μικρουλη μου..!! Βασικα αμα εχετε να με προτεινετε καμια καλυτερη ή ακομα και να τις συγκρινουμε θα με βοηθουσε παρα πολυ!!! ευχαριστω εκ των προτερων!!
 


Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Την είχα δώσει στον Άιζακ όταν ήταν μικρός, 3-4 μηνών και μετά ποτέ ξανά γιατί τα κακά του ήταν από τα χειρότερα που είχε κάνει ως τότε. Βρωμοκοπούσαν, κι είμαι άνθρωπος που μπορεί να τα μαζεύει και να μασουλάει σοκολάτα ταυτόχρονα, αλλά ήταν πραγματικά αηδία. Η υφή τους μέτρια. Και πλέον με όσα ξέρω -γιατί τότε δεν ήξερα, σε παρόμοιες τιμές μπορείς να βρεις απείρως καλύτερες. Ψάξε στο φόρουμ, έχει πολλές συζητήσεις για ξηρά.

ΥΓ. Να σου ζήσει ο μικρούλης :)
 




Kwstassss.p

Member
12 Σεπτεμβρίου 2016
17
1
30
Ευχαριστω φιλε μου!!!Προς το παρων που του την δινω ειναι ολα κομπλε!!!τα κακα του σφιχτα,τριχα λαμπερη και ενεργεια στο full!!!!απλως ηθελα να μαθω καμια καλυτερη απο την Pro plan..!!!Διοτι αφου δινω αρκετα λεφτα για μια "καλη" σκυλοτροφη γτ να μην προμηθευτω μια οντως καλη σκυλοτροφη που να αξιζει τα λεφτα της!??!?!
 
  • Like
Reactions: Anniegr


Kodagoshe

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2016
468
412
Athens
Είναι και ανάλογα το πως κάθεται και στον κάθε σκυλο...
Και εγώ την ταιζα για μια μικρή περίοδο θυμάμαι και αν και όχι χάλια, δεν μπορώ να πω ότι τα κακα του ήταν και τα καλύτερα...Δεν μύριζαν πάρα πολύ αλλά δεν είχαν καλή υφή και ήταν και μπόλικα...

Αν θες να ψάξεις για καλύτερες με τα ίδια λεφτά μπορείς να βρεις μια τεράστια γκάμα. Μην τρελαίνεσαι, το ότι είναι κάποια φίρμες δεν τις καθιστά αυτόματα "καλές τροφες" ούτε κάποιες αρνητικές απόψεις τις καθιστούν βέβαια και "κακες" ;) ...αν είσαι ικανοποιημένος τότε είναι οκ. Εκτός αν θες να ψαχτεις για το κάτι ακόμη καλύτερο...

Να σου ζήσει :)
 




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Υπάρχουν πάρα, μα πάρα πολλά θέματα για ξηρές τροφές στο φόρουμ. Είναι μια συζήτηση που έχει γίνει με όλους τους πιθανούς τρόπους. Σου είπε, ήδη από την αρχή, η Anniegr να ψάξεις στο φόρουμ. Για να το κάνεις αυτό, χρησιμοποιείς την αναζήτηση πάνω δεξιά
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3