Ring Legend's Ronda Rosy






ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Στην πρώτη φωτό λάμπουν τα μάτια της από χαρά :D
Δε φαντάζεσαι.....κουράζεται,το αφήνει αλλά πάντα δίπλα της....χαχαχαχαχαχα Έχει καταχαρεί και δε φεύγει απο κοντά του!
 






ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Δε μπορούσα να αποφασίσω σε ποιο απο τα δύο κορίτσια να βάλω τη φώτο...ε την έβαλα εδώ στη μικρή μιας και είναι απλά πιο κοντινή στη φώτο..χαχααχαχαχα :ROFLMAO:
Mucca και Rosy χαλαρώνουν μετά απο μεγάλη βόλτα...
 






ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Είναι ταινία για να μεγαλώσουν ομοιόμορφα...είναι φαρμακευτική και αναπνέει το δέρμα και δε την ενοχλούν καθόλου...σε λίγο καιρό που θα ολοκληρωθεί η ανάπτυξη του χόνδρου δε θα ξαναβάλουμε..:)
 


grakes

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2016
67
9
27
πολυ ομορφη να σου ζησει να την χαιρεσαΙ εχω και γω αρσενικο αμσταφακι 2 μηνων μπορειται να μου πειτε περισσοτερα για αυτην την ταινια στα αυτια που την βρισκω και τι κανει?
 
  • Like
Reactions: ProudtobeGreek




ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Βγήκαν σχεδόν όλες οι εξετάσεις της μικρής και είμαι πολύ χαρούμενη....Τώρα μας μένουν οι δυσπλασίες όταν φτάσει στην κατάλληλη ηλικία....
  • Γενετικό προφίλ εγγεγραμμένο στα εργαστηρια της Antagene
  • Cerebellar Ataxia (NCL-A) - Normal homozygous
  • Degenerative Myelopathy - Normal homozygous
  • Hyperuricosuria (HUU) - Normal homozygous
  • Multidrug Sensitivity (MDR1) - Normal homozygous
  • Καρδία (Doppler ultrasound tested) - Καθαρή απο κληρονομικές ασθένειες




 




vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
με το καλό Αργυρό , σου εύχομαι η προσπάθεια σου να έχει τα καλύτερα αποτελέσματα, και θα τα έχει αφού ξεκινάς με σωστά και προσεχτικά βήματα :)
φίλησε μου και την καινούργια μουσούδα
 
  • Like
Reactions: ProudtobeGreek








ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu

Η Ρόζυ μας ήταν και τις 3 μέρες της έκθεσης πολλά υποσχόμενη και καλύτερο κουτάβι φυλής.Οι κρίσεις που μας δώθηκαν ηταν φανταστικές.Επίσης ανέβηκε στο βάθρο στη δεύτερη θέση στην κατηγορία νεαρών χειριστών με ενα εξαιρετικό παιδάκι το Χρήστο όπου συνεργάστηκαν άψογα!Για δύο συνεχόμενες μέρες επιλέχθηκε στα 6 καλύτερα κουτάβια της έκθεσης.Νομίζω οτι το κορίτσι μας τα πήγε αρκετά καλα:ROFLMAO::LOL:
Ευχαριστούμε όσους μας επισκέφθηκαν και μας χαιρέτησαν!!!Να μας συγχωρέσουν για την κούραση και το άγχος....ήταν λίγο δύσκολες μέρες!Μερικές φώτο απο το κορίτσι μας!







 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf