Ήρθαμε σπίτι!










theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
στο λεξικό δίπλα στο τρελή χαρά θα πρέπει να βάλουν μια φώτο του :) όμορφος χαρούμενος και στο σωστό χρώμα τι αλλο θες :p
τίποτα! ήταν ένα φοβερό διήμερο που νομίζω το απόλαυσε και αυτός όσο και μεις!
 








myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Χαρά και τσαχπινιά!!! Αλλά μια παράλειψη την έκανες: πού είναι ο Μιτς Μπιουκάνον ή έστω το πορτοκαλί σωσίβιο;;
 
  • Like
Reactions: theokets
















theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
Χωρίς καλύμματα το αμάξι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Κούκλος είναι ο μπαγάσας! Κι έχει κι αυτό το βασανισμένο βλέμμα :love:
ακομη δεν με εχει τρομοκρατησει το θεμα τριχα στο αυτοκινητο :) αλλα ειναι και αυτο στα μελλοντικα μου σχεδια!
για το βλεμμα που λες... ασε... ερωτας μεγαλος!!!!
 


kosmaki

Well-Known Member
17 Σεπτεμβρίου 2015
367
793
37
Αν θες πάντως προσφέρομαι να στείλω φωτογραφίες από το εσωτερικό του δικού μου αμαξιού, θα τρομοκρατηθεις αμέσως! (μη ξεγελιεσαι που είναι μαύρες οι τρίχες!)
 


theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αν θες πάντως προσφέρομαι να στείλω φωτογραφίες από το εσωτερικό του δικού μου αμαξιού, θα τρομοκρατηθεις αμέσως! (μη ξεγελιεσαι που είναι μαύρες οι τρίχες!)
στειλε να ξερω τι με περιμενει! και αν εχεις και καμια προταση για καλλυματα και αυτη ευπροσδεκτη!
 


kosmaki

Well-Known Member
17 Σεπτεμβρίου 2015
367
793
37
Θα στείλω για να καταλάβεις χαχα!
Από καλύμματα το ψάχνω ακόμα... Έχω πάρει κάποια από πετ σοπ που πιανουν ολο το πισω κάθισμα αλλά το μπουμπούκι μου καθώς τριγυρίζει τα τσαλακωνει και εν τέλει πάλι στο κάθισμα καταλήγει. Εάν της Ντοντοκας δεν της άρεσε να κάθεται στο πάτωμα του πίσω καθίσματος (πίσω απο τον οδηγό) θα είχα πάρει αυτά που δένουν και στα μπροστά καθίσματα, ωστε να μην μπορεί να λερώσει εύκολα.
(Edit: εννοώ αυτά https://www.google.gr/search?q=καλυ...AUIBygB&biw=360&bih=518#imgrc=nhN5nsv4AsMvtM: )
 
  • Like
Reactions: theokets


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3